Dlaczego pocisk nie leciał na wschód?!

Opublikowano: 20.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1398

Wydarzenia z Przewodowa oddalonego o kilka kilometrów od granicy z Ukrainą wskazały, że Polacy nie tylko ponoszą gospodarczą cenę wojny za miedzą, ale nawet we własnym kraju mogą przez nią stracić życie. Skoro jednak nie toczymy wojny, to śmierć Polaków może być traktowana wyłącznie jako zabójstwo i tu rodzi się pytanie – kto ma za nie odpowiedzieć? Dlaczego ukraińską rakietę skierowano na zachód, a nie na wschód, skoro miała przechwycić pociski lecące z terenów okupowanych przez Rosję? Dlaczego rakietę posiadającą mechanizm zdalnej detonacji doprowadzono w całości na ziemię i kto ją tak precyzyjnie sprowadził? Czy była to prowokacja i wzięły w niej udział polskie służby? Rozmawiają o tym w debacie dr Leszek Sykulski i redaktor Piotr Korczarowski.

18

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.