Dlaczego od jakiegoś czasu młodzi ludzie nagle umierają?

Opublikowano: 04.08.2022 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1478

W czasie, gdy mamy nadzieję, że w końcu wrócimy do normalnego życia, stajemy przed nowym lękiem bez twarzy: „Syndromem nagłej śmierci dorosłych” – czytamy na stronie internetowej posłanki Leslyn Lewis, kandydującej na lidera federalnej Partii Konserwatywnej w Kanadzie. Poniżej obszerne fragmenty jej felietonu.

Ta niedawno ujawniona tajemnicza przypadłość objawia się u zdrowych młodych dorosłych, którzy nagle padają martwi. Czy wiedzą Państwo, że w Albercie najczęściej występującą obecnie kategorią w rubryce przyczyna zgonu jest obecnie „nieznana”? W Toronto w ciągu ostatnich kilku tygodni kilku młodych zdrowych lekarzy zmarło nagle i bez wyjaśnienia, dlaczego.

Szybko powiedziano nam, że nie jest to związane ze szczepionką. Ale to nie wystarczy. Jeśli w twojej okolicy zaginą trzy młode kobiety, a policja odpowiedziała: „Cóż, to prawdopodobnie nie jest seryjny morderca”, to nie wystarczy. (…)

Ci sami urzędnicy służby zdrowia, którzy powiedzieli nam, że maskowanie nie działa, a następnie kazali nam się maskować. Zapewnili nas, że szczepionki nie będą obowiązkowe, a potem wprowadzili obowiązek. Obiecali nam, że szczepionki zatrzymają przenoszenie wirusa, a teraz przyznają, że wiedzieli, że nigdy się to nie stanie.

Dlatego dzisiaj nie mogą się dziwić, że zapewnianie nas, iż wszystko jest w porządku bez podania jakiegokolwiek dowodu, nie jest do przyjęcia przez coraz bardziej sfrustrowanych i rozczarowanych obywateli.

Ponieważ od początku odważyłam się kwestionować tę narrację, otrzymałam wiele wiadomości od lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, którzy obawiają się, że SADS jest rzeczywiście związany ze szczepionkami. Wielu z nich nie chce dzielić się swoimi historiami, ponieważ wiedzą ponad wszelką wątpliwość, że zostaliby zwolnieni za samo zadawanie pytań.

Inni chcą, aby ich historie zostały opowiedziane. Jak jedna kobieta, która chciała się upewnić, że jej historia do mnie dotarła. W ciągu nieco ponad pół roku jej siostrzenica, a następnie siostrzeniec, zmarli z powodu podejrzeń problemów związanych ze szczepionką. Jedna osoba zmarła z powodu potwierdzonego zakrzepu krwi, który departamenty zdrowia na całym świecie wiążą ze szczepieniami. Osoba ta była zmuszana do zaszczepienia się, aby zachować pracę.

Druga osoba była policjantem RCMP. Mężczyzna o doskonałym zdrowiu zmarł nagle bez wyjaśnienia. Nazwali to to SADS. Pozostawił żonę i czwórkę dzieci.

To tylko dwie historie z niezliczonej liczby, które otrzymałam e‑mailem i które słyszałam osobiście na każdym kroku podczas kampanii. (…)

Jako ktoś, kto jest stale atakowany li tylko za samo zgłaszanie obaw zastanawiam się, jakiej wersji nagłówka media użyją tym razem; „Leslyn Lewis rozpowszechnia teorie spiskowe”? Czy CBC znowu nazwie mnie „siewcą strachu” za zadawanie pytań?

Po prostu stoję wraz z moimi rodakami Kanadyjczykami, mówiąc, że zasługujemy na to, by usłyszeć prawdę. Zasługujemy na szacunek polegający na tym, że możemy myśleć logicznie, nie będąc oczernianym i wykluczonym. Oto pytanie, które zadam każdemu, kto nazywa mnie teoretykiem spiskowym:

Czy to problem, że ta sytuacja wygląda na spisek? A może bardziej dotyczy to, że nasz rząd i urzędnicy ds. zdrowia nie dbają nawet o to, że wygląda to na spisek i że tracą zaufanie opinii publicznej unikając odpowiedzi.

Czas na odpowiedź.

Autorstwo: Leslyn Lewis
Tłumaczenie i wstęp: Andrzej Kumor
Zdjęcie: John Balca (CC BY-SA 4.0)
Źródło: Goniec.net

19

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.