Dlaczego magnaci naftowi podbili świat

Opublikowano: 16.03.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 802

XX wiek był wiekiem ropy. Od pól uprawnych do stołu, od fabryki po autostradę, nie ma chyba jakiegokolwiek aspektu naszego współczesnego życia, które nie zostało ukształtowane przez przemysł naftowy. Jednak na horyzoncie pojawia się era „post-węglowa” w XXI wieku. Są tacy, którzy postrzegają to jako koniec naftowej oligarchii. Nic bardziej mylnego. To jest niezwykła prawdziwa historia świata, który tworzony jest przez Magnatów Naftowych oraz o tym jak planują wprowadzić w życie swoje plany.

1

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.