Dlaczego fascynuje nas zło?

Opublikowano: 23.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 727

Kulturowe obrazy zła potrafią nie tylko wzbudzać odrazę, strach czy gniew, ale także intrygować, budzić ciekawość, a nawet fascynację.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. chaldejczyk 23.05.2023 19:34

  Można mówić parę godzin używając ładnych, skomplikowanych lub niezroumiałych słów, mącić ludziom w głowach etc,
  ale
  działa fizyczne prawo przyciągania.
  Jeśli nasze wibracje są zbliżone do złego “bohatera” to jesteśmy skłonni mu ulec.
  Jakiej metody on użyje jest nieważne.
  Takie lub podobne decyzje już kiedyś podjęliśmy i one nas w jakimś stopniu przeprogramowały, zmieniły DNA. Czasem w poprzednich wcieleniach – tu pozostały w psychice.
  Trzeba wiele uważności, a i to nie zawsze pomaga.
  Dużo i dokładnie jak temu przeciwdziałać uczy Zbyszek Popko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.