Dlaczego Chiny ukrywają swoje piramidy?

Opublikowano: 11.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 646

Pierwsze wzmianki o chińskich piramidach pochodzą z 1667 roku, z dzieła jezuity Athanasiusa Kirchera, które zatytułowane jest “China monumentis Illustrata”. Od samego początku Chiny ukrywały i ukrywają nadal istnienie piramid, wykluczając je z badań archeologicznych. Dokumentacja wskazuje na to, że są ich setki, a największa z nich “Biała Piramida, jest ponad trzykrotnie wyższa od piramidy w Giza. Co skrywają piramidy? Tego nie wiadomo. Świat jest od nich odizolowany w 95% co nie znaczy, że sami Chińczycy nie przeprowadzają w nich badań. Prasa amerykańska, w połowie XX wieku rozpisywała się na temat tego, co może się znajdować w nietkniętych od blisko 8000 lat, piramidach, ale temat bardzo szybko zniknął z gazet i już nigdy się nie pokazał. Nic dziwnego, że taki kraj jak Chiny, sam i to bez niczyjej pomocy, przeprowadza badania piramid mieszczących się w granicach państwa. Taki stan rzeczy zawsze daje przewagę nad innymi, bo nigdy nie będzie wiadomo, jaką starożytną technologię akurat posiedli Chińczycy. Natomiast niezaprzeczalnym faktem jest to, że Chiny są obecnie nr 1 na Ziemi w prowadzeniu co do wielkości i ilości piramid.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o