Diabeł z koronawirusem w kosmosie

Opublikowano: 08.06.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka, Publikacje WM, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 291

„Nauka jest sztuką tworzenia zręcznych iluzji; głupcy w nie wierzą lub polemizują z nimi, mądry człowiek zaś napawa się ich pięknem i pomysłowością, zdając sobie jednocześnie sprawę, że są to stworzone przez ludzi zasłony, za którymi kryje się mroczna otchłań nieznanego” – Carl Gustav Jung.

Każde dziecko wie

Myślisz, że masz prawo być wkurzony tą całą wojną rockefelerowskiej medycyny z wirusem i restrykcjami narzuconymi na ciebie. Za tą udrękę, przez którą przechodzisz z noszeniem maseczek, uwięzieniem, brakiem pieniędzy, beznadzieją, strachem i wściekłością. Ach, gdybyś tylko dorwał tego Covida-19. Dowiedz się że sam jesteś sobie winny.

Zauważ, że są takie niedowiarki co wbrew faktom ujawnianym codziennie w mediach nadal utrzymują że go wcale nie ma. Bo albowiem te jego podobizny, co nam pokazują w okienku telewizyjnym to tzw. zdjęcia poglądowe, a nie realne.

Znajdziesz i takich, którzy przekonują, że cała mikrobiologia błądzi. Według nich mikroby nie atakują organizmu, ale są częścią jego „wewnętrznego środowiska”. Żyją z nim w harmonii i wspierają jego procesy metaboliczne, a stają się chorobotwórcze tylko wtedy, kiedy organizm jest w nierównowadze. Że nie powodują chorób, a wprost przeciwnie są niezbędne w procesie jego zdrowienia.

Są i tacy, ale to już zupełny margines, którzy twierdzą, że nasza świadomość nie jest umieszczona w materialnych ciałach, ale że jest obserwatorem i uczestnikiem… holograficznego przedstawienia. A wtedy leczenie takiego „zainfekowanego” przez Covida-19 organizmu jest jak pudrowanie odbicia w lustrze. Niby można, ale po co. Aby być skutecznym, leczyć należy obolałą duszę, a nie symptomy jej choroby, które ujawniają się na wizerunku.

A przecież niepodważalnym dogmatem współczesnej medycyny jest i każde dziecko o tym wie, że wirusy są wredne, przenoszą się z człowieka na człowieka i wywołują choroby.

Każde dziecko wiedziało

Jesteś nadal wkurzony to porównaj swoje przeżycia z tym, co doświadczali nasi przodkowie w wojnie, jaką toczył Kościół katolicki z diabłem o ich dusze i życie wieczne w raju. Każde dziecko wtedy wiedziało i było oczywistą oczywistością, że diabeł sam bądź poprzez swoich popleczników próbuje wyprowadzić naszych przodków na manowce. Było całe mnóstwo naocznych świadków, którzy go widzieli, bądź przynajmniej czuli smród siarki i smoły.

Tak jak i dziś, tak i wtedy nie brakowało specjalistów, ekspertów i osób godnych szacunku, którzy opisywali jakich diabelskich sztuczek on używa, a na uniwersytetach były odpowiednie katedry do zgłębiania tego problemu. Naukowcy pisali uczone rozprawy na przykład „Ilu diabłów zmieści się na czubku szpilki”, natomiast kaznodzieje, przemawiając z ambony, nie szczędzili języka, utwierdzając maluczkich w przekonaniu o konieczności walki i zachowaniu dyscypliny.

Czy wciąż dziwisz się jeszcze gawiedzi (i nie tylko) oklaskującej sprawną pracę katów w trakcie publicznych egzekucji wykonywanych na poplecznikach diabła na Ziemi? Ich akceptacji dla słuszności palenia żywcem na stosie, tortur, sądów bożych, wiezienia, zesłania na galery czy wybijania zębów za spożywanie mięsa w czasie postu. A wszystko to wydarzało się lege artis w majestacie prawa uchwalonego przy poparciu organów państwa. Były pochwały za ich ciężką pełna poświęceń pracę… a dla najbardziej zasłużonych wyniesienia na ołtarze.

Każde dziecko będzie wiedziało

Jest dzisiaj w elementarzu pierwszoklasisty i każde dziecko będzie wiedziało, że nasza Ziemia… to wirująca skała pędząca wraz z układem słonecznym i całą spiralną galaktyką przez kosmos. Jest dowiedzione naukowo, że powstała po wielkim wybuch, tzw. Big Bangu, kiedy to materia o wielkości ziarnka grochu rozprężyła się tak bardzo, że powstały niezliczone gwiazdy wraz z krążącymi wokół nich planetami oraz mnóstwo powybuchowego śmiecia latającego bez ładu i składu.

Jak powszechnie wiadomo jest tylko kwestią czasu… kiedy kolejny taki kosmiczny odpadek rozbije się o naszą błękitną planetę kończąc żywot jej mieszkańców. Bo jak zapewne wiesz, dinozaury wyginęły właśnie po takim incydencie. Pewnie więc nie zdziwi cię lub twoje dzieci, gdy za jakiś czas kolejna wielka wojna wybuchnie tym razem w kosmosie. Być może wyślemy na nią  statki kosmiczne i będziemy słuchać telerelacji ze zmagań naszych dzielnych astronautów z niewidocznymi ufoludkami.

Może też się zdarzyć (bo nie jest to jeszcze przesądzone), że weźmiemy się siłami całej ludzkości za budowę działa o hiperkosmicznym zasięgu, aby odstrzelić pędząca na nas asteroidę. Kto wie.

A dlaczego sam jesteś sobie winny?

Autorstwo: Darius
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 3,92 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

25
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Belkot oderwanego od rzeczywistosci pseudo filozofa. W stanach telewizje mowia, ze ludzie podczas zamieszek nie sa narazeni na roprzestrzenianie sie wirusa, ale podczas innych zbirowisk juz tak i nalezy pozostac w domu. Glupota ludzka jest nieskonczona. Niech autor przedstawi druga po covidzie chorobe bez objawowa.

Wojna INFO
Użytkownik

@qhashbba
Jaki trzeba być malutkim i zakompleksionym, żeby powtarzać bezkrytycznie i bezmyślnie czyjeś bzdury :(
Tu masz całe dziesiątki chorób które przebiegają bezobjawowo.
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=choroby+bezobjawowe

realista
Użytkownik

możesz chorować np. na zapalenie wątroby, boreliozę albo na AIDS i nie mieć objawów przecież. no co ty… .. .
(odpowiadam tylko na komentarz, bo artykułu nie czytałem)

robi1906
Użytkownik

A można mieć bezobjawowy katar?. Po co wymyślono bezobjawową grypę?, po to by wytłumaczyć wciskanie zdrowych ludzi do szpitali pod zarzutem koronawirusa.
A jak działają “testy” na Cow id-19?, to już objaśnił prezydent Tanzanii.

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Kliknalem pierwszy artykul z google. Kazda z osmiu tam przedstawionych chorob ma objawy. Niekiedy nie widac ich od razu, ale jednak ma. A tutaj mowimy o przejsciu choroby bezobjawowo, czyli niema w ogole tych objawow. Co do zapalenia watroby, boleriozy i AIDS, to radze sie douczyc. Nie bede sie tutaj produkowal, bo mozna to sobie sprawdzic. A zakompleksiony czlowieku to ty jestes skoro musisz innych obrazac. Wyjasnij jeszcze slowa amerykanskich telewizji, do ktorych sie odnioslem mistrzu, bo to jest glowny watek.

realista
Użytkownik

tak jak napisałem – wszystkie 3 choroby mogą przebiegać bezobjawowo. takie są fakty…
robi – nie, nie można. nie ma takiej choroby jak katar. katar jest objawem :D… .. .

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Jesli niema objawow, to niema choroby. Nie jest mozliwe, ze jakis narzad nie pracuje poprawnie i nie informuje o tym. Daj link do jakiegos artykulu, czy opracowania. Nawet na temat jednej z tych chorob. Wybierz sobie ktorej.

realista
Użytkownik

pisałeś, że można sobie sprawdzić, to sobie sprawdź sam, ja “nie będę się tutaj produkował”.
może się tak z pozoru, na “chłopski rozum” wydawać, że coś jest niemożliwe, a jednak…
jest wiele zjawisk na świecie, gdzie jakaś wada pozostaje ukryta do momentu, gdy się ujawni… a w zasadzie to wszystkie… :D
zamiast kazać mi się douczyć to sam poczytaj cokolwiek o np. WZW typu C, a dowiesz się dlaczego tak rzadko jest diagnozowana zawczasu… .. .

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Szukalem, ale google nie chce pomoc. Bede grzebal, jeli znajde to na pewno sie odezwe zeby przyznac racje.

realista
Użytkownik

no jak to? u mnie jeden z pierwszych linków https://www.invicta.pl/upload/PZPOZ/44.pdf

edit: pierwszy link z googla:
“Wirus ten jest jest bardzo niebezpieczny, ponieważ zakażenie często nie daje żadnych objawów i bardzo często zapalenie ostre przechodzi w postać przewlekłą, która w konsekwencji prowadzi do marskości wątroby oraz nowotworu.”
“W większości przypadków WZW typu C przebiega bez wyraźniejszych objawów. Stanowi to bardzo dużym problem, ponieważ przez to początek choroby jest często przeoczany.”

mogę się założyć, że w każdym opisie chorób, o których wspomniałem, będzie o tym napisane… .. .

robi1906
Użytkownik

realisto, dlaczego mieszasz grypę z inną chorobą?. To że żółtaczka może mieć początek bezobjawowy może wynikać z tego że wątroba nie wysyła sygnałów bólowych organizmowi, ale suma sumarum nie ma to żadnego znaczenia, bowiem Cow id-19 to jest ściema i żeby tą sciemę utrzymywać pociska się takie głupoty jak ta, że grypę można przechodzić bezobjawowo. To skąd człowiek ma wiedzieć że jest chory?, a no oczywiście, wszechmocne testy mu to powiedzą.
I na takiej bufonadzie, co udowodnił prezydent Tanzanii tresuje się ludzi na całej planecie.

realista
Użytkownik

robi, dlaczego TY mieszasz inną chorobę z grypą? faktycznie, bezobjawowa grypa to byłoby głupie…

wszechmocne testy? nikt tak nie twierdzi, a wręcz przeciwnie. ciągle się mówi o niepewności. testy wykonuje się też na WZW czy HIV, też człowiek bez nich może nie wiedzieć, że jest chory…

wykorzystanie “pandemii” do celów politycznych to jedno, a istnienie chorób i wirusów to drugie.

ludzie sami z siebie zrobili barany, bo to łatwiejsze, wygodniejsze i przyjemniejsze. no to mają to, na co zasłużyli… większość rządzi, przecież tak sami mówią… .. .

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

“…poczatek choroby moze byc przeoczony…” Czytajcie ludzie ze zrozumieniem. Niema chorob przebiegajacych bez objawowo, predzej czy pozniej objawy wystepuja. A w sprawie covid twierdza, ze cala choroba przebiega bezobjawowo. To, ze na poczatku choroby niema objawow, to nie znaczy ze choroba jest bezobjawowa.

realista
Użytkownik

nonsens. możesz zwalczyć infekcję zanim ta dokona jakichś szkód. a jeśli tak, to znaczy, że przebiegła bezobjawowo. w przypadku wielu chorób masz w ogóle małe lub zerowe szanse na samodzielne zwalczenie infekcji, a tu akurat wygląda na to, że jest wręcz przeciwnie.
co w tym dla ciebie takiego niepojętego?… .. .

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

W sprawie covid mowi sie o chorobie bezobjawowej bez leczenia. Przeciez nie testuje sie ludzi bez objawow ponoc, tylko tych objawowych. Czego nie rozumiesz jeszcze? Poza tym wedlug tekstow, ktore wkleiles wynika co innego. Infekcja, to nie choroba.

realista
Użytkownik

w tym rzecz. infekcję nazywa się tu chorobą. testy nie stwierdzają choroby, tylko infekcję. to ludzie używają niewłaściwego, potocznego określenia. edukuj ich, poprawiaj. :P

cyt.:”Przeciez nie testuje sie ludzi bez objawow ponoc, tylko tych objawowych.”

testuje się i jednych, i drugich. stąd wiadomo, że infekcja może przebiegać bezobjawowo, i że najprawdopodobniej zakażonych jest o wiele więcej.

cyt.:”wedlug tekstow, ktore wkleiles wynika co innego.”

niby co?

cyt.:”Czego nie rozumiesz jeszcze?”

ja rozumiem wszystko, a ty czegoś jeszcze nie?… .. .

rici
Użytkownik
rici

Przechodzenie bezobjawowo coronywirusa, znacza ze wczesniej ktos byl juz zainfekowany taka “dziwna” grypa i ja juz przeszedl. Dlatego testy wykaza ze ma ciala odpornosciowe na tego wirusa. Ostatnio zbadano krew dawcow krwi z stycznia 2020 roku w Bergamo, i okazalo sie ze 4% wszystkich krwiodawcow w Bergamo mialo przeciwciala na corone, czyli znaczy to ze przeszli juz te chorobe w ubieglym roku, gdy jeszcze zadnej epidemi nie bylo.

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

W pierwszym artykule z google, do ktorego wkleiles link, czytam, ze poczatki choroby moga byc bezobjawowe i przez to chorobe wykrywa sie juz w czasie gdy stwaza powazne problemy. Ale nie jest napisane, ze ktos przeszedl chorobe bez objawowo. Tak ja to rozumiem, dlatego zglosilem pretensje. A wlasnie w sposob bezobjawowy przechodzic mozna covid i wlasnie tego nie rozumiem. Jezeli ktos jest zainfekowany, to nie znaczy, ze jest chory. Jesli jest infekcja i organizm sobie z nia poradzi, to znaczy ze zwalczyl infekcje i nie zachorowal, objawow nie bylo. Jesli zas nie zwalczy infekcji, wtedy zaczyna chorowac i sa widoczne objawy.

realista
Użytkownik

żonglujesz słowami.
nie zawsze infekcja powoduje objawy, albo objawy są łagodne, i tyle. tak już jest.
jak już pisałem – na szczęście kowida nietrudno zwalczyć, w przeciwieństwie do takiego np. WZW typu C. dlatego możesz nie zauważyć przebytej infekcji kowida, albo późno dowiadujesz się, że masz HIV, ale tego nie zwalczysz… .. .

TylerDurden
Użytkownik
TylerDurden

Jung powiedzial tez ze wiedza nie opiera się wyłącznie na prawdzie, ale także na błędach.

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Dobra zalozmy, ze mozna chorowac bezobjawowo, to na jakiej podstwie amrykanskie telewizje twierdza, ze w czasie demnostracji zwiazanych ze smiercia Floyda, niema zagrozenia rozprzestzeniania sie wirusa, ale w czasie innych zgromadzen juz jest i nalezy pozostac w domach? W zasadzie ten watek jest najwazniejszy w calej tej dyskusji.

realista
Użytkownik

należy oddzielić fikcję medialno-polityczną od faktów naukowych.
gadają takie bzdury, bo mają w tym jakiś cel, a prawda czy fakty nie mają tu żadnego znaczenia. nie widzę sensu dyskutować o fikcyjnej “pandemii”, przy mniej niż promilu zdiagnozowanych zakażeń i jednocyfrowym procencie śmiertelności… OD POCZĄTKU “pandemii” zmarło w Polsce “z powodu koronawirusa” trochę ponad 1000 osób, czyli tyle, ile umiera DZIENNIE z innych powodów… przy kilkunastu diagnozach dziennie zamknięto gospodarkę, teraz zakażeń diagnozowanych jest rekordowo dużo – ponad 500 dziennie, ale w mediach odtrąbiono sukces w “walce z koronawirusem”.
o czym tu dyskutować?… .. .

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Nie powiem, ze mnie takie podsumowanie tej dyskusji nie zadowala. Milego dnia. (:

wloczykij
Użytkownik
wloczykij

Najlepszy artykuł od bardzo, baaaaardzo dawna. Gratulacje dla autora. Taki krótki, a pełno knokout-ów – jak Tyson w młodości. A cała ta reszta co się kłóci o wirusa – fajnie, że się nie zaraziliście, ale zanik mózgu postępuje.

Ps: Autorze jeśli nie napisałeś żadnej książki, to bierz się do roboty, a w międzyczasie podeślij proszę jakąś swoją ulubioną filozoficzną pozycję na – pawelzalewski@mail.com

Pozdrawiam Wszystkich.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

@realista
w tej dyskusji chodziło chyba o to w jakim celu odegraną te mierną szopkę ze zbrodniczym wirusem i co po niej nastąpi, bo nie była to szczepionka przeciwko bezwłasnowolności?