Derek Sloan usunięty z „Twittera”

Opublikowano: 12.05.2022 | Kategorie: Polityka, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1984

Lider Ontario Party został na stałe usunięty z „Twittera” za to, że powiedział: „Następnym posunięciem będzie zmiana nazywania objawów urazów wywołanych przez szczepionkę przeciw COVID »długotrwałym COVID-em«. Lekarstwem na „długi COVID” będą kolejne szczepionki przypominające, które wytworzą jeszcze więcej »długotrwałego COVID-a«”.

Przywódca Partii Ontario i były federalny poseł do parlamentu Derek Sloan został na stałe wykluczony z „Twittera” po otrzymaniu trzeciego i ostatniego ostrzeżenia za tweet kwestionujący bezpieczeństwo szczepionek przeciwko COVID. W niedzielę Sloan został powiadomiony, że jego konto zostało zawieszone z powodu odpowiedzi, którą udzielił na tweeta od członka zarządu „Rebel News” w sprawie uwag kanadyjskiej dyrektor ds. zdrowia publicznego Theresy Tam.

8 maja członek zarządu „Rebel News”, szef postprodukcji, Efron Monsanto, zamieścił na „Twitterze” klip wideo, w którym Tam zauważyła, że około 50% osób, które chorowały na COVID, ma objawy „długotrwałego COVID-a”. „Prawdopodobnie skutki długotrwałego COVID-a będą dość znaczne” – powiedziała Tam, i dodała, że dlatego właśnie Kanadyjczycy powinni przyjąć zastrzyk przypominający szczepionki przeciwko COVID-owi.

W odpowiedzi na uwagi Tam, Sloan napisał: „Następnym posunięciem będzie zmiana nazywania objawów urazów wywołanych przez szczepionkę przeciw COVID »długotrwałym COVID-em«. Lekarstwem na „długi COVID” będą kolejne szczepionki przypominające, które wytworzą jeszcze więcej »długotrwałego COVID-a«. Zdrowie publiczne nie jest po twojej stronie”.

Odpowiedź Sloana spotkała się z niemal natychmiastowym zawieszeniem jego konta @TrueDerekSloan na „Twitterze”.

W wywiadzie dla „Life Site News” Sloan powiedział, że odwołał się od zakazu, ale wczoraj po południu „Twitter” powiadomił go, że jego konto „zostało trwale zawieszone z powodu wielokrotnych lub powtarzających się naruszeń Zasad Twittera”.

Sloan dodał, że ma nadzieję, że nowy szef Twittera, Elon Musk, gdy już przejmie pełną kontrolę nad firmą, może być w stanie pomóc mu odzyskać konto.

Jeśli chodzi o kampanię Sloana i jego partii Sloan powiedział, że idzie „bardzo dobrze”.

Poseł otwarcie sprzeciwiał się nakazom COVID-owym, w tym „szczepień” preparatem mRNA i został wyrzucony z Konserwatywnej Partii Kanady wkrótce po wyścigu o przywództwo w 2002 roku, w którym był jednym z kandydatów. Jest zdecydowanie pro-life.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.