Demonstracja opozycji w Moskwie

Opublikowano: 27.09.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 302

ROSJA. Około 300 zwolenników opozycji demokratycznej 25 września uczestniczyło w wiecu na placu Puszkina w centrum Moskwy pod hasłem dymisji premiera Władimira Putina i prezydenta Dmitrija Miedwiediewa, a także przeprowadzenia uczciwych wyborów parlamentarnych i prezydenckich.

Demonstracja zorganizowana przez opozycyjny Komitet Pięciu Żądań, w skład którego wchodzą Zjednoczony Front Obywatelski, ruch Solidarność, Inna Rosja, Front Lewicowy i inne ugrupowania, m.in. tworzone oddolnie ruchy ekologiczne, była uzgodniona z merostwem.

Policja nie interweniowała.

Opracowanie: Waldemar Chamala
Źródło: Lewica


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rebelia 28.09.2011 10:05

    Ediczka Limonow- największy demokrata 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.