David Rockefeller o kontroli ludzkości

Opublikowano: 28.02.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2451

Archiwalne nagranie Davida Rockefellera z roku 1994. Podczas konferencji David Rockefeller przedstawił plan globalnego rządu, który „pomoże” naszej planecie. Jak ustalono na szczycie ONZ w 1992 roku, sektor prywatny będzie kontrolował światowy rozwój i populację poprzez rządy i organizacje podległe ONZ.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Flibusta 28.02.2020 12:27

    Ten pan miał niewątpliwie rację Mówił o zagrożeniach dla ludzkości, ale…. podejrzewam że chodziło mu głównie o utrzymanie status quo czyli sposobu gospodarowania zasobami planety w dotychczasowy sposób. Zredukowanie liczby ludności przy wciąż rosnącej technologii pozwoliłoby na kontynuowanie sposobu życia elit takiego jak obecnie. Mogli by oni uniezależnić się gospodarczo od reszty ludzkości i żyć jak dotąd. Nie chce mi się wierzyć, że bogacze tego świata robią coś dla reszty ludzi z dobrego serca. Żeby być tak bogatym, trzeba być bezwzględnym. A bezwzględność ma mało wspólnego z człowieczeństwem…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.