DARPA tworzy szczepionkę na covid z czipem

Opublikowano: 13.04.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2638

Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Pentagonu (DARPA) pracuje nad szczepionką przeciwko COVID, która będzie działać na wszystkie warianty wirusa oraz opracowała wszczepialny mikroczip, który, jak twierdzi, będzie stale monitorował ludzkie ciało pod kątem oznak wirusa.

Emerytowany pułkownik Matt Hepburn, wojskowy lekarz zajmujący się chorobami zakaźnymi, kierujący działaniami DARPA w odniesieniu do pandemii, pojawił się w programie telewizyjnym „60 Minutes”, aby zademonstrować tą technologię.

Trzymając fiolkę z zielonym żelem, która zawiera chip, Hepburn oznajmił: „Umieszczasz go pod skórą, a on mówi ci, że wewnątrz ciała zachodzą reakcje chemiczne, a to oznacza, że ​​będziesz miał jutro objawy”. „To jest jak kontrolka check engine” – dodał Hepburn, zauważając, że osoby z chipem „otrzymają sygnał, a następnie samodzielnie pobiorą krew i będą testować się na miejscu”. „Możemy uzyskać te informacje w ciągu trzech do pięciu minut” – kontynuował Hepburn, dodając „Skracając ten czas na diagnozę i leczenie, powstrzymujesz infekcję w trakcie jej działań”. Hepburn oświadczył również, że DARPA opracowała filtr do usuwania wirusa z krwi za pomocą aparatu do dializy i że FDA go zatwierdziła i został już zastosowany u 300 pacjentów.

Program „60 Minutes” ujawnił również, że Pentagon posiada setki próbek tkanek żołnierzy i marynarzy zarażonych patogenami z całego świata, w tym hiszpańską grypą z 1918 r., która zabiła miliony ludzi na całym świecie.

Naukowiec z Pentagonu, dr Kayvon Modjarrad, podkreślił również, że wojsko opracowuje szczepionkę przeciwko wszelkim odmianom COVID, komentując: „To nie jest science fiction to jest fakt naukowy”. „Mamy narzędzia, mamy technologię, aby to wszystko zrobić już teraz” – powiedział wyjaśniając, że celem jest zaszczepienie ludzi przeciwko potencjalnie śmiertelnym wirusom, które jeszcze się nie pojawiły. „Zabójcze wirusy, których nie widzieliśmy lub nawet sobie ich nie wyobrażamy, będziemy przed nimi chronieni” – oświadczył Modjarrad.

Niedawno ujawniono, że jedna trzecia członków służby czynnej zrezygnowała z przyjmowania szczepionki na COVID, a źródła podają, że rzeczywista liczba jest prawdopodobnie bliższa połowie. Odkrycie to skłoniło media takie jak TIME do stwierdzenia, że ​​„wahanie się przed szczepionkami” zagraża bezpieczeństwu narodowemu i że chociaż „te oddziały mogą nie być przejęte przez krajowych terrorystów, to są pod wyraźnym wpływem teoretyków spiskowych w sieci i po prostu tego nie robią, nie ufają podstawowej nauce”.

Zapowiedź DARPA dotycząca technologii wszczepialnego mikroczipa powiązanego z wirusem i szczepionką prawdopodobnie posłuży jedynie do wzmocnienia obaw, które media nieustannie opisują jako „teorie spiskowe”.

Autorstwo: Steve Watson
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Piron 14.04.2021 00:15

    DARPA!!! ? ludzie przecież to tajna amerykańska stricte wojskowa agencja, którą oskarżano o Mind Control i technologie społecznej inwigilacji. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakeś wątpliwości co do ich “prospołecznych intencji”, proponuję zagłębić się w życiorysy jej szefów (n.p Roy Johnson, Tony Tether, Stefanie Tompkins lub Victoria Coleman)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.