Danger! “Special Status” trap set for Poland

Opublikowano: 24.05.2022 | Kategorie: International

Liczba wyświetleń: 599

Media nudges Biden away from Ukraine, as “Special Status” trap set for Poland.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 24.05.2022 07:20

    Materiał wideo jest po angielsku, więc nie nadaje się do części polskojęzycznej. Opis autora wpisu po polsku wklejam tutaj (za mało na informację po polsku, a sprawa jest poważna):

    „Ukraina zastawiła pułapkę na Polskę i „polski” rząd… Jeśli będą aż tak głupi, będziemy mieli totalną wojnę z Rosją, i to prawdopodobnie sami, bez USA i NATO”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.