Dałem ciała i zawiodłem

Opublikowano: 20.12.2019 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1555

Konrad Daniel z Podziemnej TV przeprasza wszystkich, a szczególnie Jana Sposoba, Romana Klimczyka i posła Roberta Majkę. Sprawa dotyczy rozwiązania Komitetu Wyborczego Wyborców 1Polska.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 20.12.2019 08:49

    Ja-wna naziemna TV ,i tym się zajmij, to twoje powołanie . Zaufałeś innemu, nie sobie.Ten cię zwiódł ,i rozpracował . Wystarczyło dać świadectwo prawdzie , czyli dać mu zabrać głos o jego przypuszczeniach w podziemna TV. Sam byłbyś chroniony wraz z całym ruchem niezależnych ludzi. Głowa do góry . Człowiek na błędach się uczy . Wesołych świąt i dobrego roku 2020 ,ufaj sobie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.