Czy zaszczepieni na COVID-19 zakażają niezaszczepionych?!

Opublikowano: 07.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3075

Na temat szczepionek przeciwko COVID-19, pojawia się coraz więcej sensacyjnych informacji. Wiele wskazuje na to, że prawdziwą pandemią nie jest COVID-19. To tylko pierwszy element planu globalnej depopulacji. Najważniejszym narzędziem redukcji zaludnienia świata, mają być szczepionki na koronawirusa.

W dokumentach amerykańskiego giganta farmaceutycznego otwarcie przyznano, że osoby, którym niedawno zostały wstrzyknięte preparaty na COVID-19, mogą przekazać innym zawartość szczepionki, poprzez kontakt ze skórą.

Taka transmisja może nastąpić przy prostym uścisku dłoni. Prawie na pewno wydarzy się to także podczas aktywności seksualnej, co oznacza, że ​​ci, którzy chcą uniknąć zarażenia jakąkolwiek trucizną znajdującą się w tych szczepionkach, powinni mieć pewność, że ich partner/partnerka, nie otrzymał zastrzyku.

Z dokumentów Pfizera wynika, że ​​zaszczepione kobiety w ciąży mogą cierpieć na spontaniczne poronienia i inne problemy reprodukcyjne. To samo może się dziać u osób niezaszczepionych.

Zaszczepione matki mogą podczas karmienia piersią, przekazać swoim dzieciom wszystko, co jest zawarte w zastrzyku firmy Pfizer, przez skażone mleko.

Jeśli szkodliwość szczepionek na COVID-19, to tylko szalona „teoria spiskowa”, to dlaczego Pfizer cicho ostrzega w swoich dokumentach, że przebywanie w pobliżu zaszczepionej osoby może powodować problemy zdrowotne?

Dlaczego mężczyzna, który przebywał w pobliżu zaszczepionej kobiety, nawet jeśli jej nie dotykał lub nie uprawiał seksu, musi się martwić, że ta kobieta zajdzie w ciążę?

Ludzie, którym wstrzyknięto szczepionkę mRNA na COVID-19, zamieniają swoje ciała w fabryki broni biologicznej, zakażając innych przez usta, skórę i nasienie.

Globaliści wypuścili więc „ostateczne rozwiązanie” w postaci samoreplikującej się szczepionki i zamierzają raz na zawsze położyć kres ludzkości, jaką znamy.

Każda osoba otrzymująca zastrzyk mRNA na COVID-19, przekształca się w chodzącą broń biologiczną, która jest wykorzystywana do zarażania innych. Jeśli ktokolwiek powinien być teraz zamaskowany, to osoby, które zostały zaszczepione.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: NaturalNews.com, TapNewsWire.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Stanlley 07.05.2021 11:29

  Nie wiem… szukałem ale nie mogę znaleźć żadnego tropu prowadzącego do pfizera – nie to bym ich bronił….

  Moim skromnym zdaniem im wystarczy że szczepionkami zamienią ludzi w wiecznych pacjentów. PAmiętajmy złotą myśl zachodniej medycyny – pacjent wyleczony to klient stracony!

 2. rok2 07.05.2021 11:59

  Stanlley – link do artykułu,gdzie zamieszczony jest odnośnik do badań Pfizera https://wolnemedia.net/czy-szczepionki-pfizera-samorozprzestrzeniaja-sie/

 3. paullenburg 07.05.2021 13:18

  cyt.: ,,Dlaczego mężczyzna, który przebywał w pobliżu zaszczepionej kobiety, nawet jeśli jej nie dotykał lub nie uprawiał seksu, musi się martwić, że ta kobieta zajdzie w ciążę?”

  Ze co ? 🙂 Brzmi to conajmniej niedorzecznie ,chyba,ze czegos nie zrozumialem…

 4. Dgruzin 09.05.2021 20:25

  Do redakcji: protestuję przeciwko ciągłemu wstawianiu do artykułów cynicznej gęby Gatesa. Na wymioty już bierze

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.