Czy przez imigrantów w Niemczech wybuchnie wojna domowa?

Opublikowano: 06.09.2018 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 760

Zamieszki w Chemnitz po zabiciu 35-letniego Niemca przez uchodźców z Syrii i Iraku, trwają rekordowo długo. Mimo upływu czasu złość Niemców na to co uczyniono z ich ojczyzną nie maleje. Nie można wykluczyć, że to początek powstania swoistego ruchu oporu, który może się z czasem przerodzić nawet w niemiecką wojnę domową.

W okolicy polsko-niemieckiej granicy, w mieście Chemnitz, doszło do zabójstwa 35-letniego Niemca. Został on zasztyletowany, a politycznie poprawne media stwierdziły, że brał udział w bójcie z dziesięcioma mężczyznami innej narodowości. Sposób w jaki oficjalne media pisały o zamordowaniu tego Niemca zszokował mieszkańców Chemnitz, którzy wylegli na ulice protestując przeciwko temu czym stały się dzisiejsze Niemcy.

Wydawało się, że ludzie poprotestują chwilę i wrócą do domów konsumować przed telewizorami propagandę pani Merkel, ale Niemcy mają już dość i zamieszki nadal się nie kończą. Aby jakoś wytłumaczyć społeczeństwu co się dzieje w Chemnitz, media przedstawiają to jako zamieszki inspirowane przez “neonazistów”. Zastosowano zatem popularną lewicową metodę dyskredytowania przeciwników politycznych. Zorganizowano nawet konkurencyjne demonstracje w Chemnitz na których zbieranina “pożytecznych idiotów” udzielała bezwarunkowego wsparcia dla napastników i innych przybyszów z Azji i Afryki. Zapewne ci sami ludzie, z maskotkami w rękach witali nachodzców na niemieckich dworcach kolejowych. Wykreowano tym samym narrację, wedle której każdy kto nie popiera masowej imigracji i dostrzega w niej zagrożenia, a nie szanse, jest domyślnie nazywany “nazistą”. Prawda, że proste?

Zapewne jak zwykle u naszych zachodnich sąsiadów, do walki z nieprawidłowo rozumiejącymi rzeczywistość obywatelami, wkrótce zaangażowane zostaną służby państwowe, które już się postarają o odpowiednie represje i przekazanie w ten sposób komunikatu dla niepokornych, aby rozumieli jakie są konsekwencje braku zgody na przymusową islamizację.

Wszystko to może się skończyć dla Niemców dramatycznie. Podobno w samym Berlinie mieszka już więcej nielegalnych imigrantów niż w całej Grecji. Skrajną naiwnością jest zatem wiara w to, że przybysze z innego kręgu kulturowego nagle zaczną respektować europejskie obyczaje. Wręcz przeciwnie, narzucają swoje i są bezwzględni w stosunku do miejscowych, nie wahając się ich nawet mordować.

Nachodźcy zmienili Niemcy na gorsze i posłuszne zazwyczaj niemieckie społeczeństwo zaczyna to wreszcie zauważać. Wskazują na to nie tylko morderstwa popełniane przez imigrantów, ale też coraz powszechniejsze zmęczenie niemieckiej opinii publicznej z powodu licznych wybryków przybyszów z Azji i Afryki. Tak długotrwałe zamieszki w Niemczech, oznaczają, że kończy się zgoda niemieckiego społeczeństwa na inżynierię społeczną, proponowaną przez Angelę Merkel. Im bardziej będą widzieli co stało się z ich życiem, tym bardziej będą przeciwni.

Przypadkiem nie jest też to, że opór pojawił się w dawnej NRD, tam gdzie pamięć o totalitarnym ucisku jeszcze istnieje. Na dodatek stało się to w mieście, które my nazywamy Kamienica, Niemcy Chemnitz, a za czasów NRD nazywało się Karl-Marx-Stadt, czyli miasto Karola Marksa. To rzeczywiście chichot historii.

Autorstwo: Admin ZNZ
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. emigrant001 06.09.2018 13:01

  Im Niemcom gorzej tym dla Polaków lepiej. ale nie przypuszczałem, że załatwią się sami, no może nie sami ale przez panią z NRD. Karma wraca.

 2. Cami 06.09.2018 20:27

  Zeby sie nie okazalo ze z chwile postawia granice i wypchna to robactwo na nasza strone – a zanim ciemy pl rzad sie zorientuje to juz beda tu miliony brudnych 🙁

 3. mariusz 07.09.2018 06:28

  Karol Marks był w porządku. To zarząd ZSRR doprowadził do katastrofy.

 4. Cosmo 07.09.2018 21:44

  Niemcy i ich pogromy – zawsze skuteczne 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.