Czy wszystkie plagi to wina Putina?

Opublikowano: 12.06.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 310

Gdy gospodarki wielu państwa na świecie wyhamowały po drastycznej polityce lockdownów, rządzący znaleźli idealne wytłumaczenie – to wszystko przez wirusa! Dotychczas żaden rząd na Ziemi nie wziął na siebie odpowiedzialności za kryzys gospodarczy, który wywołał zamknięciem gospodarki na długie miesiące. Nie inaczej było w Polsce, gdzie zarazę odwołano jedynie na czas wyborów. Aż trudno w to uwierzyć, ale to działa! W Polsce PiS wciąż przoduje w sondażach, we Francji Emmanuel Macron właśnie zdobył reelekcję, a i opozycja w wielu europejskich państwach zaczęła grać do tej samej bramki widząc, że inaczej nie wygra wyborów, bo krytyka owej polityki oznacza dziś poparcie dla Putina. Tymczasem światowej elity przygotowują już kolejny kryzys, na wypadek gdyby działania wojenne uległy deeskalacji. Jak długo zatem damy się jeszcze nabierać na narrację w stylu: „Wiecie, rozumiecie, musicie, bo taki mamy klimat”? O tym już dziś w programie z cyklu: „Dokąd zmierzamy” Piotr Korczarowski będzie rozmawiał z Krzysztofem Tołwińskim z Konfederacji rolniczo-konsumenckiej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.