Czy wiecie, kogo bierzecie pod swój dach?

Opublikowano: 11.03.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 3042

„Gość w dom, Bóg w dom!” tak się w dawnej, lepszej Polsce mówiło, ale dodawało się też, że „Dobry gość, to ten, który opuszcza nasz dom po… trzech dniach!”. Dzisiaj, wszystkie „nieruskie onuce” zachęcają dobrych Polaków, do przyjmowania niezidentyfikowanych przesiedleńców… na czas nieokreślony!

Rząd zaciera swoje podłe rączki z radości, i jeszcze „podkręca” polskich dobrotliwych frajerów sloganami o humanitaryzmie i solidarności, wiedząc, że to ON zdecyduje czy i kiedy owi niespodziewani goście opuszczą miliony mieszkań Polaków. Przykro mi, że w ten sposób muszę pisać…

Niestety, polski frajer nie widzi, że jego ukraiński gość, dostaje od rządu darmowe – wszystko. Dostaje królewskie warunki życia i bycia w Polsce, jakich żaden Polak, w żadnej sytuacji nigdy w życiu od rządu nie otrzymał i nie otrzyma!

Zmanipulowana przez księdza, TVP lub Radio Maryja pewna starsza pani już odczuwa tragiczne skutki udzielenia pomocy ukraińskiej „matce z dzieckiem”. Ta kobieta pije alkohol, karmi piersią niemowlę (tłumacząc, że dużo nie wypiła), pomiata swą „opiekunką”, w niczym jej nie pomaga i oczekuje usługiwania jej. Jak w każdym narodzie, wśród Ukraińców są szlachetni ludzie, ale jest też masa kanalii!

Te już legendarne „matki z dziećmi” mają ojców, mężów, braci. Oni pozostali w „wojsku”, rzekomo „bronią Ukrainy”! Nikt nie sprawdza do jakiego wojska oni należą! Wielu z nich to „bojcy” banderowskich batalionów Azow lub Ajdar, które są sto razy gorsze od dawnych brygad SS! Oni stale, do dziś, wielbią zbrodniarza Banderę, są tresowani w bestialstwie, pielęgnują symbole band UPA i nie mają oporów przy zabijaniu cywilów – współrodaków! Zauważcie, na każdym zdjęciu cała ściana za plecami Zełeńskiego wytapetowana jest banderowskim symbolem! Jako godło wisi on w każdym ich urzędzie! Aż mdło!

Wiem, że owi „ukraińscy bojcy” dzisiaj, tak samo jak ich dziadowie przed laty, nie mają oporów w zadawaniu ludziom wyrafinowanych tortur. Z relacji polskich świadków, ocalałych z rzezi wołyńskiej dokonanej w przeszłości przez ukraińskich banderowców, spisano aż 362 różne sposoby! Po przeczytaniu kilku punktów tej listy robi się niedobrze! Ostatni 362 punkt to: „Robienie przez banderowców tzw. wianuszków – czyli przybijanie gwoździami kolejno małych polskich dzieci, dookoła pni grubych drzew”.

dy skończy się wojna na Ukrainie, także tego pokroju „żołnierze” będą chcieli spotkać się z „matkami i dziećmi”, które są w Polsce i do nich przyjadą. Kto zasmakuje darmochy od rządu w Polsce, raczej nie zatęskni i nie wróci na swoją Ukrainę, a mając PESEL w wyborach zagłosuje wyłącznie na tracący polski elektorat PiS!

Eksmisją ściągniętych do naszych mieszkań „gości” zarządza rząd! ON MOŻE nigdy nie odwołać dwa lata już utrzymywanego „stanu epidemii”, który prawnie nie pozwala wyrzucić współmieszkańca z własnego mieszkania bez zapewnienia mu zastępczego lokalu. ON MOŻE do byle której ustawy wpisać perfidną klauzulę, tak samo jak zrobił z „bezkarnością+”: „Nie popełnia przestępstwa, ten kto Polaka wywali z jego własnego mieszkania, jeśli jest uchodźcą wojennym z Ukrainy”!

I co wtedy? Boję się myśleć, jakie nieszczęścia już się dzieją i dziać się będą za jakiś czas!

Pomyśl nieszczęsny Polaku, czy na pewno wiesz komu pomagasz i za jaką cenę! Zastanów się, czy udzielenie pomocy nie spowoduje, że sam staniesz się potrzebującym pomocy.

Autorstwo: NigtShock
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. blasciak_rulez 11.03.2022 13:21

    w końcu ktoś odblokował komentowanie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.