Czy w Nevadzie odkryto potencjalny ślad po upadku UFO?

Opublikowano: 19.10.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2192

Internauta poszukujący śladów po dawnej historii dotyczącej domniemanego upadku obiektów UFO, przeglądał zdjęcia satelitarne amerykańskiego stanu Nevada. Korzystając z dobrodziejstw aplikacji Google Maps natrafił on na dość interesującą formację ziemną, przypominającą do złudzenia trójkąt.

Samo znalezisko jest o tyle ciekawe, że w okolicy tej dziwnej formacji znajduje się kilka innych obiektów sprawiających wrażenie instalacji elektrycznych i systemów odprowadzania wody. Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie podejrzanie duża ilość tych konstrukcji, które sprawiają wrażenie jakby zasilały jakąś średniej wielkości placówkę naukową a nie niewielkie opustoszałe ranczo.

Wnioskując po mapach firmy Google, trójkątny kształt, jest obecny na tej pustyni przynajmniej od 1994 roku i wiele wskazuje że znajdował się tam dużo dłużej. Dominujące obecnie teorie wiążą istnienie tego odbarwienia na pustynnej ziemi z jakimś przypadkiem upadku obiektu UFO, co wydaje się dość zastanawiające biorąc pod uwagę, że boki tego trójkąta mierzą po 1 kilometr każdy.

Czy mógłby to zatem być jakiś ogromny statek obcych który z jakiejś przyczyny rozbił się na pustyni w stanie Nevada? Obserwacje trójkątnych obiektów UFO nie są wcale niczym nowym, ale wiele wskazuje na to, że na razie najlepsze na co nas stać to spekulacje na ten temat. Należałoby przy tym nadmienić, że szczegółowe zgłoszenie na temat okoliczności, w których odkryto ten niezwykły obiekt zostało wysłane do organizacji MUFON gdzie otrzymało numer seryjny 95617.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.