Czy w bogatych krajach są wyższe podatki?

Opublikowano: 20.09.2014 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Czy w bogatych krajach są wyższe podatki?

Liczba wyświetleń: 693


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. PikPok 20.09.2014 17:49

    To dopiero jest głupota, hipokryzja i obłuda!!!

  2. janpol 21.09.2014 00:44

    Ludzie!!! Ile razy trzeba mówić, że nie jest ważne jaka jest stopa podatkowa tylko KTO i ILE F A K T Y C Z N I E (!!!) płaci! Podstawową informacją tu jest JAKA JEST KWOTA WOLNA od podatku i czy jest zwiększana np. z powodu posiadanych na utrzymaniu dzieci, czy są opodatkowane socjale (np. emerytury) itd., itp. W większości tzw. bogatych krajów kwota wolna od podatku to ok. 10 000 ojro, czyli np. gdyby to obowiązywało w RP to WIĘKSZOŚĆ by w ogóle podatku nie płaciła! Do tego dochodzą rożne obowiązkowe “składki” i para-podatki, których w RP jest niemal REKORDOWA ilość (znowu – w większości tzw. bogatych krajów ilość obowiązkowych para-podatków jest o połowę mniejsza).

    Nie dajcie się zwariować – jesteśmy okradani przez rządowa mafię koncertowo i co gorsza zgadzamy się na to i tylko potrafimy narzekać…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.