Czy USA na coś się szykują?

Opublikowano: 28.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1379

Dożyliśmy czasów, w których ingerencja człowieka w przestrzeń kosmiczną przyjmuje całkowicie nowy wymiar. Od porannych godzin czasu polskiego dnia 24 listopada portale informacyjne wypełniły się wiadomościami o planach niszczenia asteroid oraz meteorytów a także zmiany ich kursu przez NASA oraz SpaceX. Amerykanie wystrzelili statek kosmiczny DART którego nazwa wywodzi się od sformułowania (Double Asteroid Redirection Test) 24 listopada o poranku czasu polskiego. Głównym zadaniem misji jest przetarcie nowych szlaków na drodze skutecznej obrony Ziemi przed niebezpiecznymi obiektami kosmicznymi, które w przyszłości mogą znaleźć się na kursie kolizyjnym z planetą. Sonda musi rozbić się o asteroidę, i tylko wtedy misja będzie uważana za udaną. W ten sposób analitycy chcą sprawdzić, czy możliwa jest zmiana kursu pędzącego z zawrotną prędkością obiektu, gdyby bezpośrednio zagrażał Ziemi. Czy Amerykanie wiedzą, że już wkrótce w Ziemię uderzy asteroida?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. xc1256 28.11.2021 14:17

  Było to na parę lat przed stanem wojennym. Pamiętam jak mój ojciec wyciął artykuł z Kuriera Polskiego który dotyczył w przyszłości uderzenia meteorytu w ziemie. Zapamiętałem daty był to 2028 rok i 2034. Wisiało to kilka dobrych lat obok pieca….
  Skoro wtedy potrafili obliczyć datę kolizji to co nagle zapomnieli i zagubili te informacje?

 2. Szwęda 28.11.2021 19:55

  Jeżeli coś dużego i bardzo groźnego leci do Ziemi to oni muszą to utrzymać w jak najściślejszej tajemnicy przed opinią publiczną, ponieważ skutki przedostania się takich informacji do niej mogłyby być opłakane dla ludzkości być może nawet dużo gorsze od upadku dużej asteroidy.

 3. Cami 28.11.2021 23:07

  @Szweda,
  zdecydowanie tak ludzie mogliby probowac zmienic swoj los i w poplochu uciekac, czyli biegac po calej ziami buaahha

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.