Czy USA grozi wojna domowa?

Opublikowano: 01.06.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 259

Ekonomista Martin Armstrong ostrzega, że ​​jeśli klasa polityczna będzie nadal naciskała na obalenie prezydenta Donalda Trumpa to ryzykuje “wojną domową” w Ameryce. Armstrong znany jest z przewidzenia krachu Czarnego Poniedziałku w 1987 r. oraz rosyjskiego upadku finansowego w 1998 r.

Pisząc o “bardzo realnym scenariuszu obalenia Trumpa realizowanym przez establishment polityczny, wspomagany przez prasę głównego nurtu”, Armstrong mówi, że elity błędnie kalkulują, że ​populizm się skończył z powodu zwycięstwa Emmanuela Macrona, “więc nadszedł czas, aby się pozbyć Trumpa i wszystko będzie OK.”

Armstrong wskazuje palcem na republikanów, takich jak John Bohner, Lindsey Graham i John McCain, którzy są wiodącymi siłami zmierzającymi do delegitymizacji Trumpa, twierdząc, że “Republikanie go stracili”.

Odzwierciedla to oświadczenie jakie podaliśmy od niezidentyfikowanego republikanina, który w tym miesiącu powiedział podczas prywatnego zebrania: “Przedmiotem zamachu nie był impeachment, ale rekrutacja krytycznej masy republikańskich senatorów i kongresmanów którzy by wnioskowali za tym, iż Trump był “niezdolny” do sprawowania urzędu, zmuszając go do rezygnacji.”

Zdaniem Armstronga obsesja wokół rosyjskiej zmowy jest częścią skoordynowanego spisku, aby usunąć Trumpa. Ten kierunek jest “bardzo niebezpieczny” i grozi „ruchem w kierunku wojny domowej”. “Nasz model ostrzega również, że w latach 2032-2040 Stany Zjednoczone mogą w wyniku tego się rozpaść”.

Ogólnokrajowe demonstracje przygotowywane na 2 lipca, prowadzone przez skrajne grupy lewicowe, mogą łatwo przemienić się w zamieszki, biorąc pod uwagę retorykę wyrażaną przez te organizacje, iż chcą „obalić Trumpa”.

Autorstwo: Paul Joseph Watson

Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

I co planują zamach na D.Trumpa ? To będzie wojna domowa w USA .

maciek
Użytkownik

To będzie woda sodowa

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Daty się z zgadzają :) na 2045 przewidziany jest rozkwit Ariów Słowiańskich z siedzibą … nad Wisła :)