Czy Ukraińcy i Żydzi piszą nam historię?

Opublikowano: 27.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1540

Obecna polityka historyczna Polski powstaje poza naszymi ośrodkami władzy. Nad Wisłą jest jedynie kolportowana. Jako pierwsze do ataku — już wiele lat temu — przystąpiły środowiska żydowskie, eksponując wątki „polskiego antysemityzmu”. Najbardziej dobitnym tego przykładem jest tzw. zbrodnia w Jedwabnem. Kolejne „antysemickie” wątki w polskiej historii, kreowane nierzadko za pieniądze państwa polskiego, ewidentnie dążą do stworzenia narracji, która będzie uzasadnieniem dla wypłacenia zgłaszanych przez środowiska żydowskie w USA roszczeń majątkowych. Obecna historiografia przemilcza też narodowość wielu sprawców zbrodni komunistycznych (które dzisiaj są mocno nagłaśniane, aby wzmacniać resentyment antyrosyjski). Wszak wielu funkcjonariuszy komunistycznego UB nie było ani Polakami, ani Rosjanami, za to ogromną nadreprezentancję owego urzędu stanowili funkcjonariusze pochodzenia żydowskiego. W obecnej sytuacji politycznej szczególnie widoczna jest tendencja dalszego przepisywania historii na nowo. Wszelkie zadrażnienia ze stroną ukraińską, na czele z ludobójstwem na Wołyniu, są wyciszane. Biorąc pod uwagę szeroki strumień „pomocy” płynącej do Ukraińców, nie można wykluczyć, że nowa historia relacji polsko-ukraińskich zostanie niebawem oficjalnie zadekretowana. O tym w kolejnym odcinku cyklu „Dokąd zmierzamy?”, w którym gościem Kamila Klimczaka będzie dr Anna Mandrela.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. JedynaDroga 27.05.2023 17:40

  Proszę nie siać tutaj jawnego antysemityzmu !

  Jezus Chrystus wcale nie był rabinem żydowskim !

  Albert Einstein żydowski ” naukowiec ” nigdy nie otrzymał nagrody Nobla którą ufundował żyd Alfred Nobel.

  Karol Wojtyła z komu Katz

  Stalin, Hitler, Lenin

  Żydowskie bankierskie rodziny które rządzą systemem finansowym.

  Większość masonów oraz członków tajnych bractw.

  Miliony pozostałych, wielu że zmienionymi danymi personalnymi.

  Ta rasa ma wpisaną w GENACH nienawiść do pozostałych nacji ( goje to bydło z ludzką twarzą)

  Oni nie spoczną dopóki nie wybiją , zniewolą, ostatniego wolnego człowieka na tej planecie.

  Po przejściu odpowiedniej, rabinowskiej inicjacji.

  Działają jak zaprogramowane bio-roboty, humanoidalne stworzenia, wierząc że ich ” bóg ” obiecał im cały świat na własność.

  Rasa która zainfekował naszą planetę. Odpowiadają za prawie wszystkie światowe konflikty, oraz utrzymują osie tych konfliktów , darząc do odpowiedniego spolaryzowana naszych umysłów.

  Ich największym wrogiem od zawsze byli przedstawiciele białej ludności.

  Ludzie którzy śledzą temat tych człeko-kształtnych istot zdają sobie sprawę, że ich wpływy na losy świata sięgają daleko tysiące lat wstecz.

  Plan światowej, totalnej dominacji jest prawie na ukończeniu, ludzie nadal głęboko śpią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.