Czy to ślady kosmitów?

Opublikowano: 29.09.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3305

Serwis “Google Earth” po raz kolejny posłużył jako narzędzie do odnajdywania anomalii w terenie. Ufolodzy-amatorzy przeszukujący obrazy satelitarne na mapach “Google” twierdzą, że odnaleźli znaki pozostawione przez obcych na pustyni w stanie Utah.

Tajemnicze znalezisko pokazuje grupy połączonych ze sobą obiektów ułożonych w czterech rzędach. Po bliższym przyjrzeniu się można przypuszczać iż są to postacie ułożone w różne kształty i pozy.

To nie pierwszy przypadek, kiedy za pomocą zdjęć satelitarnych odkryto domniemane dowody istnienia istot pozaziemskich. W lipcu inny ufolog obwieścił światu, że odnalazł wrak obcego statku kosmicznego na Morzu Egeiskim, u wybrzeży Grecji. Materiał filmowy, który ma potwierdzać dokonanie niezwykłego odkrycia znajduje się w serwisie “You Tube”.

Autorstwo: B
Na podstawie: DailyStar.co.uk
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Cosmo 29.09.2018 09:31

    Ciekawe że Google maps istnieje już tyle lat, do sieci ma dostęp pewnie połowa ludzkości i dopiero teraz wychodzą na światło dzienne takie znaleziska. Obstawiam, że spora część z nich to żarty “administratorów” tychże map /serwisów

  2. Szwęda 29.09.2018 12:03

    Przecież mieszkańcy pokazanego terenu pewnie doskonale wiedzą czym są te ślady, bo pewnie sami je zrobili…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.