Czy to próba wywołania polskiego Majdanu?

Opublikowano: 17.12.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1226

Wczorajsze wydarzenia w polskim Sejmie i w jego okolicach są bardzo niepokojące. Wskazują bowiem na to, że trwający w Polsce spór polityczny wymyka się spod kontroli. Dwa zantagonizowane ośrodki polityczne zaczynają stosować coraz ostrzejsze środki i nie można już nawet wykluczyć, że dojdzie do rozlewu krwi.

Podłożem do rozpętania politycznej awantury stały się plany ograniczenia dostępu mediów do Sejmu. Opozycja postanowiła wykorzystać okazję i rozpocząć serię zaplanowanych działań, które miały uchodzić za spontaniczne. Doszło do blokady mównicy sejmowej przez posłów PO i Nowoczesnej. Pod Sejmem zaczęli się też gromadzić ludzie, którzy zostali przez nich wezwani.

Pod parlamentem oczywiście doszło do przepychanek, które skrzętnie filmowały uważające się za opozycyjne, media. Wyprodukowano kilka ewidentnie reżyserowanych scenek, rzekomo przedstawiających brutalność policji wezwanej do ochrony parlamentu. Jedno z nagrań z uporem maniaka pokazywanych w polskich i zagranicznych telewizjach przedstawia rzekomo powalonego manifestanta cuconego przez innych uczestników protestu. Dopiero z innych ujęć widać, że człowiek ten po prostu położył się na ulicy. Jednak z przekazu medialnego można było odnieść wrażenie, że coś mu się stało.

Dziwne rzeczy odbywały się również w budynku Sejmu. Ze względu na blokadę sali posiedzeń, obrady wznowiono w sali kolumnowej. Zebrali się tam podnieceni rozwojem wydarzeń posłowie PiS i 3 posłów Kukiz15. Dzięki temu stwierdzono, że jest tak zwane quorum i można powrócić do głosowania.

W wielkim chaosie, licząc ręcznie głosy, przeforsowano tak zwaną ustawę deubekizacyjną, której celem jest zemsta na emerytach powiązanych z resortami siłowymi w PRL-u. Skutkiem tego ich emerytury zostaną drastycznie obniżone. Ten akt politycznej zemsty budzi zadowolenie części społeczeństwa, nie zdającego sobie sprawy z tego, że tworzy to precedens do obniżenia emerytur każdemu pod dowolnym pretekstem.

Partia rządząca sugeruje, że awantura, jaką rozpętała opozycja ma związek właśnie z tą legislacją, a nie z ograniczeniami dla dziennikarzy pracujących w parlamencie. Jednak nie zapominajmy, że najważniejszą ustawą jaką wczoraj przyjęto był budżet państwa z 59 miliardowym deficytem. Ten akt prawny został przegłosowany w skandalicznych okolicznościach i trudno teraz wyrokować czy w ogóle jest legalny ponieważ nie dopuszczono żadnych poprawek. Nie wiadomo też czy nie popełniono błędów w liczeniu głosów.

Gdy przyszło do tego, że posłowie chcieli opuścić budynek Sejmu, okazało się, że nie pozwalają na to demonstranci, którzy musieli być rozpędzeni aby umożliwić wyjazd najważniejszych osób z PiS. Można odnieść wrażenie, że to co miało miejsce wczoraj w nocy w Warszawie to dopiero początek i nadchodzi czas konfrontacji dwóch partyjnych obozów konsekwentnie niszczących nasz kraj.

Wydarzenia z Sejmu wskazują na to, że polski Majdan jest coraz bliżej. Czuć tutaj oddziaływanie tego samego ośrodka decyzyjnego z zagranicy, który doprowadził do chaosu na Ukrainie. Teraz to samo może się rozpętać w Polsce. Wspomagani funduszami Georga Sorosa “rewolucjoniści” przetestowali swije możliwości i pewnie w najbliższym czasie pójdą za ciosem próbując zdestabilizować nasz kraj.

Wszystko to dzieje się w czasie gdy partia rządząca zapowiada niszczenie polskich przedsiębiorstw poprzez dożynanie polskich firm coraz większymi podatkami, a przedsiębiorcy, przez “naczelnika państwa” Jarosława Kaczyńskiego, nazywani są złodziejami, którym należy zabrać pieniądze i oddać biednym. Wzbudza to poklask biedoty, która nie rozumie, że konsekwencją tego kursu będzie upadek gospodarczy kraju. Wydarzenia ostatniej nocy wskazują na to, że grozi nam również totalny upadek polityczny. Jak się to wszystko skończy? Prawdopodobnie bardzo źle dla nas wszystkich.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

25 komentarzy

 1. emigrant001 17.12.2016 16:16

  Jeśli Polacy maja krótka pamięć i wydaje się im dziś, że PO czy jakiś KOD ich broni przed faszyzmem PIS-u to przypomnę co takiego zrobili dla kraju ich główni liderzy.
  Jerzy Buzek “wykonał” cztery “reformy” wszystkie złe a najgorszą była reforma systemu emerytalnego. Zagraniczne korporacje dostały 10% od wpłacanych im składek jako koszt zarządzania funduszami emerytalnymi (średnia świata 2,5%) W ten sposób zniknęło kilkanaście miliardów. Jerzy Buzek został przewodniczącym Parlamentu Europejskiego.
  Inny minister PO Janusz Lewandowski odmówił jej sprzedaży cementowni Górażdże podmiotowi polskiemu, ponieważ oferował on cenę niższą niż podmiot zagraniczny. Na pozór wydawało się to słuszne ale później dokonał zwolnienia podatkowego w wysokości kwoty zapłaconej przez inwestora zagranicznego, w praktyce cementownie przekazano za darmo. Janusz Lewandowski jest wieloletnim komisarzem Unii Europejskiej.
  Zdaniem NIK rząd Tuska (PO) nie wykorzystał wszystkich możliwości ratowania stoczni w Gdyni i Szczecinie. Błędem kardynalnym było przede wszystkim zaniechanie przez stronę polską odwołania się od decyzji Komisji Europejskiej gdyż Donaldowi Tuskowi nie wypadało się odwołać. Dziś jest Przewodniczącym Rady Europejskiej.
  Jeśli PO i KOD mają rzeczywiste poparcie w społeczeństwie aby Sorosowi udało się urządzić kolejny majdan tym razem w Polsce to współczuje waszym dzieciom i wnukom, bo dla was szkoda czasu.

 2. robi1906 17.12.2016 17:04

  Teraz nie będzie jeszcze żadnego Majdanu,
  chociaż jest to wstęp.
  Jeszcze polaryzacja społeczeństwa nie przekroczyła poziomu ukraińskiego,
  więc spokojnie, to jest jeszcze uwertura.

  Kaczyński i Tusk (a raczej tuskowe odnogi), to są idioci,
  jakim cudem oni mogli przewodzic partii o kraju nie wspominając?.

  Mądry człowiek otacza się mądrzejszymi od siebie, i słucha ich rad,
  głupi otacza się głupszymi i słucha ich lizusostwa.

  Tusk, otaczał sie Schetynami i jeszcze głupszymi.
  Kaczyński otacza się Ziobrami, Waszczykowskimi i jeszcze głupszymi.

  emigrant001
  napisałeś kilka niegłupich zdań, ale to ostatnie, powiedz mi co ma zanaczyć?,

  napisałem już tu kiedyś
  “dajcie mi tysiąc ludzi z bronią gotowych na wszystko,
  tak jak mają latynosy albo inne bandery a zrobię porządek,
  zobaczycie sprawiedliwość ludzką już za parę dni”,
  (nie wiem czy zacytowałem z pamięci dokładnie słowo w słowo, ale bodajże tak to brzmiało),
  ale tych ludzi nie mam,
  i co mam zrobić według Ciebie?.

 3. emigrant001 17.12.2016 17:25

  @ robi1906 sedno ostatniego zdania – Jeśli Sorosowi się uda majdan to Polska zmieni się w bagno a stanie się to z waszym udziałem lub biernością. Stąd Słusznym wydaje się podejście Kukiz 15 – zacytuje :
  “Idziemy w przepaść. Oligarchie partyjne tłuką się o swoje interesy. ‚Debaty’ sejmowe to żenujące spektakle. Jedyny ratunek to zmiana ordynacji i przyspieszone wybory. Ale NIKT z partyjniaków nie jest zmianą ordynacji zainteresowany. Bo obecna daje im dożywotnie prawo wymiany przy żłobie.
  Zrozumcie to w końcu. A na dziś proszę – nie angażujcie się po żadnej ze stron. Może się w końcu wzajemnie powybijają.” tyle cytat.
  Przedterminowe wybory są już pewne. Pytanie co musi się zmienić aby zmienić ordynację. Warto zapamiętać obecne upublicznianie zakodowanych sbeków i towarzystwa poprzedniej epoki aby punktować to tałatajstwo przy kolejnych wyborach. Nie jestem zwolennikiem PIS-u. Wszędzie widzę POPIS a nadzieję upatruje w KUKIZ 15, tyle, że oni doświadczenia nie mają żadnego. Polska ma 1bln długu, deficyt 60mld i żadnych perspektyw, więc nie ma już czasu na demokratyczne rozwiązania. Nie jest jeszcze tak źle jak w 1926 roku ale wszystko zmierza w takim kierunku.

 4. Anonymous-X 17.12.2016 17:36

  Majdan doprowadził jedynie do tego, że Ukraina została rozbita przez Rosję i cierpią biedni, bogatym i ustawionym “lisom” krzywda nigdy się nie dzieje.

 5. robi1906 17.12.2016 17:57

  Anonymous-X
  Ukraina została rozbita przez złodziei i lichwę i to natychmiast po rozpadzie ZSRR.

  emigrant001
  pojedynczy człowiek nie ma szans z systemem,
  z systemem może poradzic sobie tylko siła,
  siła narodu, siła tysięcy ludzi świadomych sprawy.

  Kukiz 15, czym się różni od Samoobrony?,
  liderem?,
  nie będę mówił kto jest bardziej wiarygodny bo nie o to mi teraz chodzi,
  załatwili Samoobronę bez mydła?,załatwili,
  dlaczego,
  bo do walki z systemem trzeba ludzi świadomych że system jest już tak skorumpowany że bez wyczeszczenia tego ścieku “domestosem”,
  nic nie zadziała,
  Samoobrona chciała zmienić system wchodząc do niego,
  a takie rzeczy udają się tylko w bajkach.

  Zadna partia ani żaden człowiek nie zmieni systemu, wchodząc do niego.

  Czym innym jest PZPR i system lichwy,
  PZPR, była partią cześciowo polską i dlatego dawało się życie w Polsce zmieniać na lepsze,
  system lichwy jest antyczłowieczy i przy okazji antypolski,
  więc wchodzenie do niego i próba zmiany “demokracją”, jest głupotą.

 6. emigrant001 17.12.2016 18:16

  @robi1906 PZPR założono na radzieckich bagnetach i takim sposobem z prostaków zrobiono elitę która dziś się odKODowała. Ignorancją żadnej zmiany na lepsze nie będzie.
  Lichwa to głębszy temat, bo nie tylko Polski a raczej światowy. Nie cierpię banksterów bardziej niż sbeków ale problem nie tkwi w jednostkach a w ludzkiej mentalności. Kiedyś myślałem, że gdy zutylizuje się kilku ważniejszych to system się skruszy. Szczyt naiwności.
  Ich miejsce zajmą kolejni z szeregu szczęśliwi, że teraz ich kolej. System będzie trwał póki ludzie nie zrozumieją, że im szkodzi. Jednych z kroków do powszechnej świadomości jest demokracja bezpośrednia. Przykład Szwajcaria. Dążenie do tego drobnymi krokami. Problem. że ludzie często chcą być niewolnikami za namiastkę bezpieczeństwa lub wrażenia dobrobytu. Siłą tego nie zmienisz.

 7. Anonymous-X 17.12.2016 18:59

  @robi1906

  “Ukraina została rozbita przez złodziei i lichwę i to natychmiast po rozpadzie ZSRR.”

  o co ci chodzi bo nie rozumiem?

 8. robi1906 17.12.2016 19:04

  emigrant
  nie dyskutujmy o PZPR i o bagnetach, bo nie masz o tym żadnego pojecia.

  A jak założono Szwajcarię?.
  podobno buntownik Wilhelm Tell strzelił z kuszy do jabłka na głowie swojego syna,
  ciekawy mit jak się spojrzy na żydowskie naśladownictwo greckich albo fenickich ofiarowań,

  zwróć uwagę że szwajcarom nikt nie podarował wolności,
  podobno wszystko sobie wywalczyli i to już w 12 wieku, ciekawe prawda?,
  nas trzymali możnowładcy za “mordę”,
  a u szwajcarów?,
  nie ma króla?, nie ma żadnego problemu,
  w świecie feudalnego średniowiecza,
  jakim cudem taki twór jak Szwajcaria mógł się utrzymać?.
  Dodam że szwajcarzy, to są trzy narody, albo cztery licząc według języków.

  No dobra, na podsumowanie, jeśli uznajemy mity za prawdę,
  to szwajcarom można było walczyć o wolność, a nam nie?,

  my musimy iść za “demokracją” wchodzić do tego burdelowatego sejmu i
  “małymi kroczkami ” zmieniać system?.

 9. robi1906 17.12.2016 19:18

  Anonymous-X
  podstawa to logika,
  wnioski przyczynowo-skutkowe,
  lub nazwać to prościej, to jest coś, co wynika z czegoś,
  każde działanie wywołuje kontrakcję,
  pisać wiecej, żebyś zrozumiał?.

  Rosja zadziałała dopiero po 24 latach, od rozpoczęcia rozkradania Ukrainy,
  czy wzięła coś dla siebie?, oczywiście,
  przecież ani ja, ani nikt temu nie zaprzecza,
  no to z czym masz problem?,
  a może “Majdan” (upewnij mnie), będziesz zwalał na ruskich?

 10. Anonymous-X 17.12.2016 19:38

  @robi1906

  co te twoje wypowiedzi, mają do tego co ja napisałem??

  czy ty w ogóle zrozumiałeś co ja napisałem?
  czytaj powoli aż zrozumiesz, ok?
  “Majdan doprowadził jedynie do tego, że Ukraina została rozbita przez Rosję i cierpią biedni, bogatym i ustawionym „lisom” krzywda nigdy się nie dzieje.”

  a jak już zrozumiesz, to wtedy się odnieś, i błagam bez tego bełkotu w stylu “jaki to ja wszystko wiedzący jestem”

 11. robi1906 17.12.2016 19:53

  Anonymous-X
  czy ty masz świadomość tego co piszesz?,
  cytat:
  “Ukraina została rozbita przez Rosję”,
  odniosę się ostatni raz grzecznie, bo zaczynasz mnie wkurzać,
  to kto został rozbity przez kogo?.

  Anonnymus, bierzesz nicka z odważnych ludzi którzy postawili się systemowi podobnie jak Prometeusz (stwórca ludzi i wiedzy), robicie sobie z nicków,
  co,
  żarty?.
  Więc piszę ostatni raz, wkurzysz mnie jeszcze raz a pojadę po tobie, i owszem jestem mądrzejszy od ciebie.

 12. emigrant001 17.12.2016 20:00

  @robi1906 Musiałbyś mieć 90 lat aby rozumieć instalowanie komunistycznej “elity władzy” w latach 40-tych. Chciałbyś w ten sam sposób teraz wprowadzać lepszą sprawiedliwość społeczną. Pomijam bajki o kuszy i jabłku w górzystym kraju po którym poruszać się trudno, gdzie wszyscy mieszkańcy są uzbrojeni. Po Polsce czołgiem jeździ się łatwiej a w szczególności broniąc demokracji przed sprawiedliwością społeczną. Spróbuj oddzielić pojęcie demokracji bezpośredniej od szwajcarów a będzie ci łatwiej pojąć samą idee. System musi się sam dopasować do ludzi, bo może się okazać, że ludzie inaczej od ciebie rozumieją sprawiedliwość społeczną.

 13. Anonymous-X 17.12.2016 20:09

  @robi1906

  “czy ty masz świadomość tego co piszesz? cytat:
  „Ukraina została rozbita przez Rosję””

  a ty masz świadomość ze odnosisz się tylko do jednego zdania z całości?
  masz świadomość ze to jedno zdanie które sobie wybrałeś, i do którego się odnosisz nie ma nic wspólnego z moją wypowiedzią? bo ja nie obwiniam o nic rosji w mojej wypowiedzi.

  skoro jesteś tak mądry jak się chwalisz to powinieneś to wiedzieć.

  Pisze ostatni raz, jeśli nie rozumiesz mojej wypowiedzi to mogę ci ją wytłumaczyć, wystarczy poprosić.

  PS. nie strasz,nie strasz bo się z…..
  twoje groźby nie robią na mnie wrażenia.

 14. robi1906 17.12.2016 20:15

  emigrancie, mam tylko 50 lat, ale powiem Ci,
  znam już życie i ludzi (na tyle na ile jest możliwe),
  i wiem (po przykrych doświadczeniach) co jest prawdą a co nie,

  instalacja “bagnetów”, to żydzi (którzy rządzą w Polsce do dziś),
  chcesz o tym dyskutowac?.

  Czy Tybet trudno było zdobyć?.
  Czy Niemcy polskie Tatry musieli zdobywać?.
  70 procent szwajcarów, to Niemcy, wiesz o tym?.

 15. robi1906 17.12.2016 20:24

  Anonymousie
  ale ten twój cytat
  “Ukraina została rozbita przez Rosję”
  to jest “clue” twojego pisania.
  Czy ty zdajesz z tego sobie sprawę?.

  Na dzisiejszy koniec, idę spać, jestem przemęczony i brakiem snu i pracą,
  do zobaczenia jutro,
  Anonimie, moja rada, nie sugeruj czegoś co nie jest prawdą,
  bo kłamstwo ma krótkie nóżki, i tu sie pisze sam rym, jak kaczuszki.

 16. Anonymous-X 17.12.2016 21:37

  @robi1906

  Po pierwsze antysemito, nie mój cytat, tylko twój, to ty wyrwałeś jedno zdanie z całej mojej wypowiedzi, i to wyrwane zdanie nie jest „clue” mojej wypowiedzi. I przestań robić z siebie jakąś wyrocznie, bo takie zachowanie sugeruje ze masz problemy z dowartościowaniem siebie.

  po drugie w mojej wypowiedzi rozpad ukrainy przedstawiłem jako konsekwencje majdanu

  po trzecie ja nic nie sugeruje, każdy kto ma odrobinę inteligencji doskonale wie ze rosja rozbiła ukrine.

  po czwarte nie wiem czy wiesz ale putin to żyd 🙂

  PS Dobranoc

 17. Szaman 17.12.2016 23:33

  @robi1906, Anonymous-X
  Ktoś tu chyba za dużo wypił albo zatęsknił za podstawówką 😛 De*ile nam w kraju chaos robią a wy się kłócicie o d*pę Maryni.

 18. polach 18.12.2016 00:31

  :))) “Ktoś tu chyba za dużo wypił albo zatęsknił za podstawówką 😛 De*ile nam w kraju chaos robią a wy się kłócicie o d*pę Maryni.”

  Najmądrzejszy komentarz :)bo w jedności siła a nie w kłótniach durnych o to co było…
  I trzeba poczekać aż Usrael padnie a to ich czeka dość szybko wbrew pozorom.. i w tym ten, haha wredny “żyd” Putin, bardzo nam jak by nie było pomoże.A za nim to się stanie możemy się kłócić do woli albo powoli zacząć się w końcu jednoczyć choćby unikając zbędnych treści:) i skakania sobie do gardeł, bo o to chodzi naszym wrogom pajacyki śmieszne:)
  Polacy zjednoczeni w kwartał by zrobili tu porządek, nawet nie wszyscy muszą być wtedy ultra świadomi, i nie żadną rewolucją tylko ewolucją i zmianą samych siebie, plus braterstwem prawdziwym i jak za dawnych czasów potrafiliśmy tego dokonać to i teraz umiemy ale jak się pajacyki porozumiemy w końcu sami ze sobą! a nie będziemy grać durni dla obcych i się sprzeczać o brednie jak słusznie Szaman wspomniał…dopóki tego nie zrobimy(nie zrozumiemy) to będą z nami robić co chcą…i śmiać się z nas do rozpuku….

  Sława! i jedność w wielości – to klucz do wspólnej przyszłości i życia w radości:)
  Tylko trzeba się szanować! a nie pajacować jak dzieci w piaskownicy:) “moje grabki są lepsze od twego wiaderka:P-cyrk:)”

  Idę spać, bo z takim waszym myśleniem coś czuje że poczekam na te zmiany nieco dłużej…

  Pozdrawiam:)

  plus za ten text :

  “Mądry człowiek otacza się mądrzejszymi od siebie, i słucha ich rad,
  głupi otacza się głupszymi i słucha ich lizusostwa”. Czasem uda się coś prawdziwego napisać, szkoda że potem sam autor cytatu nie raczy z tego korzystać;)… log out…

 19. beth 18.12.2016 10:29

  W mojej ocenie ostatnia szansa dla n/rodaków to obywatelski “RUCH KUKIZA” .

  Szanowni Dyskutanci o tym warto rozmawiać i go naturalnie poszerzać.

  Ostatnio zapanowała wszem i wobec jakaś dziwna maniera prowadzenia dyskusji na poziomie rynsztoku.

  Nadto myślę iż naprawdę szkoda paliwa na wkręcanie się w wyreżyserowane sytuacje i oczywiście życzę sobie i wszystkim mieszkańcom krainy nad Wisłą -> ; cyt.” by nauka szła w nas, a nie w las”.

 20. Fenix 18.12.2016 10:31

  Dzielimy władzę Narodzie siła w jedności !
  Narodem My.

 21. beth 18.12.2016 11:13

  W nawiązaniu do m/poprzedniego wpisu gorąco polecam zapoznanie się z książkę Andrzeja Łobaszewskiego.

  Ufam, że poznanie tego ogólnoświatowego nurtu wiele nas wszystkich nauczy.

  http://nanophysics.pl/3books/Books/andrzej-lobaczewski-ponerologia-polityczna.pdf

 22. robi1906 18.12.2016 12:40

  Anonymous-X
  twój cytat w całości nr.4,
  “Majdan doprowadził jedynie do tego, że Ukraina została rozbita przez Rosję i cierpią biedni, bogatym i ustawionym „lisom” krzywda nigdy się nie dzieje”.

  A kto doprowadził do tego całego Majdanu, raczysz mi to wytłumaczyć?,
  bo udam teraz głupka który nie ma o niczym pojęcia i zadam Ci takie pytanie,
  kto?,
  doprowadził do tego Majdanu, żeby ruskie mogły z niego skorzystać.
  Odpowiesz mi?.

  polach,
  co mi się udało?,
  masz w zrozumieniu to “że i ślepej kurze, trafi się ziarno”,
  albo że głupcowi, uda się napisac mądre zdanie?.
  Zacytuj mnie gdzie piszę jakieś bzdury?, jeśli coś zacytujesz to odpowiem,
  ale nie wciskaj mi tu jakichś swoich wyobrażeń,
  dyskutowałaś ze mną?,
  ja sobie nie przypominam, więc z łaski swojej nie pisz swoich opinii o mnie.

  P,s.
  Z tego co pamiętam, to ja tu zawsze mówiłem o potrzebie jedności naszego narodu,
  więc proszę bez wyjeżdżania mi z takimi tekstami.

 23. Fenix 18.12.2016 13:39

  Ja proszę o pisanie , Narodu z dużej litery , dodajmy sobie wielkości Polacy. Oznaka ważności .
  Naród Polski suweren w państwie .

 24. Anonymous-X 18.12.2016 13:59

  @robi1906

  “A kto doprowadził do tego całego Majdanu, raczysz mi to wytłumaczyć?”

  A co to ma do mojej wypowiedzi?

  Czy ty naprawdę nie rozumiesz ze ja napisałem O NASTĘPSTWACH MAJDANU A NIE O TYM KTO WYWOŁAŁ MAJDAN!!!

 25. robi1906 18.12.2016 14:55

  Anonymousie,
  o właśnie, w końcu docieramy do sedna,
  Ukraina padła ofiarą lichwy i w tej chwili pada Polska,

  i teraz najważniejsze,
  bo to nie jest ważne kto pozbiera, czy pozbierał łupy,
  najważniejszym jest pytaniem, kto kieruje tym teatrzykiem?.

  Bowiem świat jest pełen wilków, każdy szarpie do siebie jak tylko może,
  Niemcy, Rosja i tak dalej i tym podobnie.

  Polska jest rozszarpywana,
  i tylko od nas, czy od naszej świadomości zależy czy skończymy jak Ukraina czy wyzwolimy się jak “Szwajcarzy”, nomen omen.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.