Czy to początek końca PiS?

Opublikowano: 21.09.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 46

Głośne plany o rekonstrukcji rządu muszą poczekać, bowiem Polską wstrząsnął największy kryzys polityczny od lat. Nad obozem Zjednoczonej Prawicy zawisła groźba rozpadu koalicji i rządu mniejszościowego, który w praktyce oznacza kompletny paraliż władzy. Dziś emocje nieco już opadły i nikt nie składa deklaracji o samorozwiązaniu rządu, ale droga do stabilizacji będzie długa i nieprzewidywalna. Prezydium PiS ma teraz rozważać kogo ewentualnie można by zaprosić do formacji z okolicznych ugrupowań. Podobno brani są pod uwagę nawet posłowie z Koalicji Obywatelskiej i Lewicy. W poniedziałek mają zapaść decyzje w tej sprawie. Dlaczego jednak posłowie Solidarnej Polski zdecydowali się na swoistą woltę? Wszak większość z nich obsadziła intratne stanowiska, a lider ugrupowania, Zbigniew Ziobro jest przecież ministrem sprawiedliwości oraz prokuratorem generalnym.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o