Czy to aby nasza ryzykowna gra?

Opublikowano: 16.05.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 491

Dlaczego zatem podejmujemy ryzyko uczestniczenia w konfliktach, zarówno tych odległych (Bliski Wschód) jak i tych, które toczą się u naszych granic (rewolucja na Białorusi, wojna na Ukrainie)? Czy staliśmy się zakładnikami interesów mocarstw? A może to nieodpowiedzialność naszych polityków? Ewentualnie kompletny brak doktryny politycznej, wypełniony planami obcych? Jaka jest polska polityka zagraniczna? Czy w ogóle istnieje i dokąd nas prowadzi? O tym już dziś w programie z cyklu „Dokąd Zmierzamy” Piotr Korczarowski porozmawia z byłym ambasadorem Polski w Japonii, specjalistą z zakresu prawa międzynarodowego, dr. hab. Jackiem Izydorczykiem z UŁ.

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.