Czy światem rządzi człowiek o pseudonimie „Pindar”?

Opublikowano: 17.05.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2507

Pytanie o to, kto faktycznie rządzi planetą, jest tak stare, jak nasza cywilizacja. Pandemia COVID-19 spotęgowała jednak wątpliwości dotyczące realnych ośrodków światowej władzy. Do łask wróciły więc nieco zapomniane teorie.

W jednym ze swoich raportów Benjamin Fulford wspomniał o tym, że „Bogiem” w naszym świecie jest tak naprawdę grupa ludzi bądź innych istot, która po prostu ukryła swój totalitarny system za koncepcjami zachodnich bogów monoteistycznych, takich jak właśnie Bóg, Allah czy Jahwe.

Wszystkie rody królewskie z królową Elżbietą II na czele, uważają się za potomków Jezusa i stąd ma wynikać ich przeświadczenie, że są przeznaczeni do rządzenia światem.

Mają one jednak konkurować ze sobą o to, kto będzie pełnił rolę „Mesjasza” w planowanym od dawna Nowym Porządku Świata, zwanym obecnie także Wielkim Resetem.

Jak podaje Fulford, członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej naciskali na to, aby to książę William stał się twarzą NWO. Z kolei włoscy faszyści z loży P3 promują ponoć niejakiego Marco Di Mauro. Wspomina się też o Davidzie M. Rothschildzie, który z wyglądu przypomina nawet wizerunek Jezusa.

Kto by tej roli nie odgrywał, tajnym przywódcą świata jest rzekomo postać znana jako „Pindar”. To on ma być absolutnym władcą odgrywającym rolę „Boga”.

Teoretycy spisku od dawna spekulują, kto ukrywa się za tym pseudonimem. Wymienia się głowę rodziny Rothschildów, a konkretniej Jacoba Rothschilda. Jeszcze bardziej enigmatyczną postacią jest niejaki Marquis de Libeaux.

To „Pindar” ma podejmować wszystkie decyzje, które egzekwują potem ludzie u szczytów oficjalnej, mainstreamowej władzy.

Dopóki więc nie zostanie zidentyfikowany człowiek lub grupa ludzi, ukrywających się pod tą nazwą, dopóty plany o przywróceniu jakiegokolwiek pozytywnego ładu na świecie, będą tylko mrzonkami.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Dgruzin 19.05.2021 11:13

  To jest kłamstwo! i zaczynam podejrzewać każdego, kto próbuje nam to wmówić (i powiela np. Wolne Media) za wykonującego polecenia zła.

  Człowiek zapomniał kim jest, zapomniał o swej godności, wielkości, a przede wszystkim MOCY. Tą moc daje mu Źródło oczywiście jeśli ma z Nim kontakt, ma określone intencje i według nich działa.

  Ludzie zaczynają się budzić, odzyskiwać świadomość, ich moc rośnie. Te 10 czy nawet 500 tys złych rządzących zostanie “zjedzone” przez powiedzmy 1 mld świadomie chcących dobra.

  Tu działają zwykłe prawa energetyczne!

  Problem polega na tym, że ludzie są zastraszeni, zakręceni/zaprogramowani przez System i religie, żyją w iluzji. Przykład: Franek (papież) miast z Bogiem rozmawiać zostawia doń list w ścianie płaczu w Izraelu (po prostu szopka).

  Wolne Media miast przekazywać informacje, prawdy, techniki, mechanizmy pozytywne, kierujące ku dobru karmi ludzi defetyzmem, treścią, która nastraja i każe myśleć o negatywnym końcu, o prawie nieograniczonej mocy paru rządzących.

  Polecam poczytać/pooglądać Zbigniewa Popko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.