Czy Słońce jest elektryczne?

Opublikowano: 19.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 525

Słońce zawsze było dla nas źródłem życia, tajemnicą i inspiracją. Jednak najnowsze zdjęcia wykonane przez amatora fotografii słonecznej — Simona 2940 z „Instagrama” — rzucają nowe światło na naszą najbliższą gwiazdę, sugerując, że może ona działać na zasadach znacznie różnych od tych, które do tej pory przyjmowaliśmy za pewnik. Czy hipoteza elektrycznego Słońca, która przez długi czas była odrzucana przez naukowy mainstream, teraz znajduje swoje potwierdzenie?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.