100 000 USD za dowiedzenie bezpieczeństwa tiomersalu

Opublikowano: 15.03.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 11

Robert F. Kennedy Jr. oskarżył media o przekupstwo. Uważa, że zostały „przekupione” przez przemysł farmaceutyczny.

Na konferencji prasowej zastosował ciekawy wybieg. Przeznaczy 100 000 USD, jeżeli ktoś znajdzie badanie naukowe potwierdzające bezpieczeństwo rtęci zawartej w szczepionkach pod nazwą tiomersal.

Kennedy jest przewodniczącym Światowego Projektu Rtęci (World Mercury Project), grupy, która działa na rzecz globalnego zakazu stosowania rtęci, substancji 100 razy bardziej toksycznej, niż ołów.

Kennedy stwierdził, że przemysł farmaceutyczny przyczynia się w największym stopniu do przychodów reklamowych sieci medialnych, w wysokości 5,4 mld USD rocznie. „Kanały medialne… to platforma do sprzedaży produktów farmaceutycznych” – powiedział.

Jedna z największych sieci medialnych w kraju oznajmiła, że podziela poglądy Kennedy’ego na temat tiomersalu, ale nie może pozwolić sobie na ich opublikowanie. Musieliby zwolnić każdego reportera, który przeprowadziłby wywiad z Kennedy na ten temat.

Kennedy zauważył, że nawet mniejsze media czerpią ogromne ilości pieniędzy z reklamowania produktów koncernów farmaceutycznych.

Na tej samej konferencji prasowej Kennedy ogłosił projekt pod nazwą “World Mercury Project Challenge”. Został skierowany do dziennikarzy i innych osób, które publicznie mówią, że szczepionki zawierające tiomersal są bezpieczne.

W ramach projektu pierwsza osoba, która dostarczy recenzowane badania naukowe wykazujące, że tiomersal jest bezpieczny w dawkach znajdujących się w szczepionkach, a obecnie podawanych amerykańskim dzieciom i kobietom w ciąży, dostanie 100 tysięcy dolarów.

Kennedy krytykuje hipokryzję rządu USA na temat działania rtęci. „Z jednej strony, rząd mówi kobietom w ciąży, jakie ryby skażone rtęcią unikać, aby nie zaszkodziły ich dzieciom, a z drugiej strony, CDC popiera wstrzykiwanie szczepionek zawierających rtęć kobietom w ciąży, niemowlętom i dzieciom. To przeczy wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi” – powiedział Kennedy.

W ubiegłym miesiącu, duża metaanaliza wykonana przez dwóch naukowców Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) wykazała, że w przeciwieństwie do długotrwałych roszczeń CDC, etylortęć znaleziona w tiomersal jest tak toksyczna jak metylortęć w rybach.

Ponadto, naukowcy odkryli, że tiomersal i etylortęć nie są szybko usuwane z organizmu, co CDC również przyznało.

Kennedy nie uważa się za „anty-szczepionkowca”, ponieważ zaszczepił wszystkie swoje dzieci. Jest zwolennikiem bezpiecznych szczepionek. „Naszym celem jest uczciwa debata publiczna i skierowanie sporów do laboratorium, gdzie prawdziwa nauka sama rozwiąże ten konflikt. Amerykańska opinia publiczna ma prawo do uczciwego sondowania i rzetelnej dyskusji na temat tego krytycznego problemu jakim jest zdrowie narodu. Debaty opartej na faktach, a nie na zakorzenionym strachu, czy na ślepej wierze w regulatorów i przemysł farmaceutyczny” – napisał Kennedy w liście rozdanym podczas konferencji prasowej”.

Wielu lekarzy i naukowców, którzy sprzeciwiają się szczepionkom są zastraszani.

Tłumaczenie: Kasia Brzoza
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: OnaLubi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
replikant3d
Użytkownik

i nikt się nie zgłosi. kto przy zdrowych zmysłach dobrowolnie łyknie takie świństwo po to by wyprawić sobie kosztowny pogrzeb z ,,nagrody,,?

memento
Użytkownik

@admin. Zgłosiło się wielu lekarzy, niektórzy powiedzieli, że mogą wypić nawet parę szczepionek. Organizator jednak stawiał pewne dodatkowe warunki. Np lekturę paru tysięcy stron antyszczpionkowej literatury i test, w którym trzeba było uzyskać ponad 90%. Wielokrotne badania psychiatryczne, fizyczne etc. Wpisowe do całej zabawy to 10 tysięcy $. Pozostawiam Twojej ocenie wiarygodność tego “wyzwania” jak i jego organizatorów.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ