Czy preparat na COVID-19 to koń trojański dla organizmu?

Opublikowano: 22.01.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3160

„Szczepienia” to obecnie temat numer jeden w mediach. Wszyscy przekonują nas, że „zaszczepić się” jest koniecznością by uniknąć choroby.

Z informacji dostępnych w internecie i telewizji można się dowiedzieć, że mechanizm działania preparatu zwanego marketingowo „szczepionką” polega na tym, że nici mRNA wirusa kodują RNA rybosomów znajdujących się w cytoplazmie komórek ludzkiego organizmu do produkcji białek takich jak wirus, ma na swoich wypustkach po to, by sprowokować odpowiedź immunologiczną organizmu do wytwarzania przeciwciał.

W tym miejscu jednak powstaje problem, ponieważ jak twierdzą fachowcy udzielający się w tym temacie, to zakodowane RNA jest później usuwane jakimś bliżej nieokreślonym mechanizmem z tych komórek. Jest to jednak całkowicie nielogiczne, ponieważ raz przekodowane przez RNA pozostaje takie cały czas, bo nie ma mechanizmu, który by to mógł zmienić.

Skoro więc komórki w naszym organizmie zostaną raz zakodowane na produkcję owego białka, to tego procesu nie da się cofnąć i człowiek zapadnie na chorobę autoimmunologiczną, która będzie postępować powoli, ponieważ nie wszystkie komórki zostaną zakodowane ze względu na ograniczoną ilość mRNA wirusa w dawce szczepionki.

Czy na tym ma polegać depopulacja ludności planety?

Co ma oznaczać fakt, że w pierwszej kolejności zostaną zaszczepione wojsko i policja? Czy nie jest to wstęp do wielkiego chaosu na świecie, który się zacznie, gdy służby medyczne i porządkowe zaczną chorować i umierać? Czy można wierzyć w to, że medycy wyższego szczebla nie wiedzą o powyższym i faktycznie dadzą się zaszczepić, czy tylko zostanie zaszczepiony słabo wykształcony personel? Może dlatego są przerwy w dostawie szczepionek a główni specjaliści i kierownicy szpitali oświadczają nagminnie, że zaszczepią się ostatni?

Co by się stało w przypadku, gdyby doszło do wielkiego chaosu na świecie z tego powodu? Otóż władzę przejęli by ci, którzy mają pieniądze na opłacenie odpowiednich ludzi, którzy dla pieniędzy zaprowadzą nowy ład dla tych, którzy chcą go stworzyć, czyli najemników.

Autorstwo: katharsis
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. 3steta 22.01.2021 21:38

    choroby autoimmunologiczne ,rak i niepłodność a na sam koniec Bill Gates jeszcze walnie coś do powietrza, atmosfery dla “walki z globalnym ociepleniem” co tak teraz ostatnio mocno sponsoruje. Chyba chcą dość szybko wybić ludzi na Ziemi.

  2. BANDZIORkaq 23.01.2021 15:41

    A ci których szczepienie nie wykończy, będą musieli leczyć choroby autoimmunologiczne, nabijając konta big pharmy. Najbezpieczniej teraz będzie tym na marginesie społeczeństwa, nikt nie będzie szantażował ich utratą przywilejów, bo takowe ustawowo już od dawna nie były ich udziałem, jak np. legalna praca, opieka medyczna, podróże zagraniczne itd. I, o ironio , tacy wykluczeni od zawsze, teraz będą najzdrowszą częścią społeczeństwa, z prawem wyboru i stanowienia o sobie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.