Czy premier Kanady naprawdę się „zaszczepił”?

Opublikowano: 27.11.2021 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2200

W kwietniu 2021 r. premier Kanady Justin Trudeau został rzekomo zaszczepiony wektorową szczepionką AstraZeneca. Poniżej film, w którym Justin Trudeau i jego żona Sophie otrzymują swoje pierwsze „szczepienie” przeciwko COVID-19.

Dwa miesiące później, w lipcu, Justin Trudeau przyjał swoje drugie „szczepienie”, tym razem jest to szczepionka firmy Moderna. To ta sama pielęgniarka. Procedura jest podobna.

Reporterzy byli obecni podczas obu „szczepień” i było to starannie zaplanowane wydarzenie public relations.

Tymczasem dyplomowana pielęgniarka z Kanady wyraziła wątpliwości co do autentyczności szczepienia premiera. Nie tylko „zaszczepienie się” dwoma różnymi preparatami budzi zdziwienie, ale dziwaczny sposób, w jaki wykonano zastrzyki.

Zwykle stosuje się specyficzne i rutynowe procedury dotyczące zaszczepiania, w tym wyznaczania punktów orientacyjnych. Szczepienie Trudeau i jego żony było niezgodne z normalnymi procedurami. „Nikt nie robi tego w ten sposób”, czyli jedną ręką, nie używając drugiej, mówi dyplomowana pielęgniarka. Najwyraźniej rzekoma pielęgniarka, która zaszczepiła Justina Trudeau, nie posiadała wymaganych umiejętności.

Według pielęgniarki popełniono trzy rażące błędy, gdy polityk z żoną „realizowali swój scenariusz”.

1. Brak punktów orientacyjnych.

2. Brak aspiracji strzykawki, aby uniknąć wstrzyknięcia preparatu do naczynia krwionośnego, co może spowodować poważne problemy medyczne.

3. Rzekoma pielęgniarka użyła tylko jednej ręki do zastrzyku i traktowała igłę jakby była strzałką.

Dyplomowana pielęgniarka wyraża wątpliwości co do autentyczności szczepienia otrzymanego przez Justina Trudeau. Chociaż nie ma dowodu, że niczego mu nie wstrzyknięto, faktem jest, że osoba, która dokonała szczepienia, nie posiadała wymaganych umiejętności.

Media, które relacjonowały szczepienia Trudeau, w tym CBC, CTV, nawet nie zainteresowały się dziwacznością „szczepienia”.

Autorstwo: Michel Chossudovsky
Źródło oryginalne (pełna wersja): GlobalResearch.ca
Tłumaczenie i źródło polskie (wersja skrócona): WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 27.11.2021 14:33

    sól fizjologiczna dla elit, eksperymentalna mieszanka dla plebsu

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.