Czy potrzebna jest ustawa o obcych agentach?

Opublikowano: 23.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 459

Cały tzw. Zachód oburza się na Gruzję, że jej parlament uchwalił ustawę o obcych agentach. Ustawa ta pozwala, by podawać do publicznej wiadomości to, że jakiś obcy podmiot działający w Gruzji jest finansowany ze środków zagranicznych. A więc w interesie tego, kto tę działalność opłaca. Podobna ustawa obowiązuje w USA od 1938 roku. Ale „co wolno wojewodzie, to nie tobie mały smrodzie”? Zachód grozi Gruzji sankcjami, bo ta postępuje na swoim suwerennym terytorium, niezgodnie z europejskimi i amerykańskimi „wartościami”.

Autorstwo: Jarosław Augustyniak
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.