Czy Polacy są bezpieczni we własnym kraju?

Opublikowano: 24.03.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 889

Wszystkie państwa rozwijają służby, które mają bronić krytycznej infrastruktury w razie ataku hakerskiego, których dokonują już nie tylko prywatne osoby, ale zorganizowane grupy działające w ramach struktur państwowych. Spekuluje się, że ostatnia poważna awaria systemów sterowania ruchem kolejowym mogła być efektem cyberataku, choć władze PKP oficjalnie temu zaprzeczają. Czy możemy więc czuć się bezpiecznie na naszym terytorium? Czy odpowiednie służby są w stanie zabezpieczyć spokój wewnątrz kraju w sytuacji wojny u granic Polski? O tym w kolejnym odcinku z cyklu “Dokąd Zmierzamy?” powie Dariusz Loranty, były negocjator policyjny i ekspert ds. bezpieczeństwa.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.