Czy PiS odda Polskę w obce ręce?

Opublikowano: 06.03.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1044

Dziennikarze WP.pl opublikowali tajny dokument zawierający ustalenia na temat problematycznej ustawy poczynione z Izraelem. Chodzi oczywiście o tę właściwą ustawę, reprywatyzacyjną, a nie o ustawę o IPN, która od początku była tylko pretekstem do propagandowego ataku na Polskę. Czy PiS ulegnie i odda część Polski w ramach zadośćuczynienia bezprawnym roszczeniom żydowskim?

Teraz okazało się, że środowiska żydowskie domagają się zmian w przygotowywanej ustawie reprywatyzacyjnej, którą znowu miał pecha przygotowywać Patryk Jaki. Zaplanowano, że za nieruchomości będzie się oddawać odszkodowanie w wysokości 20 proc. ich wartości. Będzie to przysługiwało jednak tylko obywatelom polskim, którzy maja prawo do spadku.

Jak donosi WP.pl strona żydowska domaga się, aby oddawać 100 proc. wartości, również w naturze i aby na wypadek braku spadkobierców, roszczeń mogły dochodzić również organizacje żydowskie. Jeśli polski rząd pod naciskiem Izraela zgodził się na wszystkie te żądania w sprawie ustawy reprywatyzacyjnej to po prostu będzie ceną za spokój i powrót do “partnerstwa” z Izraelem i ich USA.

Będziemy musieli zapłacić ten bilion złotych, albo oddać część Polski, tak jak kiedyś próbowano zrobić pod osłoną nocy z lasami państwowymi. Wygląda na to, że trwa kolejna runda tej operacji. Prawdziwe zagrożenie dla Polski jest obecnie w senacie USA i w Izbie Reprezentantów i nazywa się odpowiednio Act S447 i Act 1226. Zobowiązują one amerykańską administrację do wywierania nacisków na Polskę w sprawie restytucji mienia.

Innymi słowy państwo USA będzie pilnowało, abyśmy musieli respektować roszczenia organizacji żydowskich. Według tego procedowanego obecnie prawa, gdy nie ma spadkobierców to należy oddać to dobro gminie żydowskiej. Oznacza to, że polskie prawo nie będzie miało zastosowania do obywateli polskich narodowości żydowskiej.

Obecnie Polacy w USA robią co mogą, aby uniemożliwić wprowadzenie tego plemiennego prawa, ale nie mają wsparcia naszych władz. Ani rzad PIS, ani Jarosław Kaczyński, ani Premier Mateusz Morawiecki ani też Prezydent Andrzej Duda nie wypowiedzieli na ten temat ani słowa. Milczą konsekwentnie zapewne obawiając się, że cokolwiek powiedzą spowoduje, że dostaną po głowie pałką antysemityzmu.

Jednak fakt, że się o tym nie mówi nie oznacza, że tematu nie ma, a wymowne milczenie polskich władz w tym zakresie, sugeruje, że są jakieś tajne ustalenia w kwestii roszczeń żydowskich, które były wcześniej zawarte (na przykład podczas kuriozalnych wyjazdowych posiedzeniach rządu w Izraelu, do których dochodziło w przeszłości), tylko są jeszcze nieznane Polakom, którzy ostatecznie przecież będą musieli za nie zapłacić.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. BrutulloF1 07.03.2018 11:13

  Wątpię aby operacja przejęcia takiego majątku odbiła się bez echa w mediach, które mają coś wspólnego z niezależnością. Pociągnie to za sobą dwie konsekwencje. PiS pożegna się z władzą na zawsze a tamte kundle bez względu na to czy powiązane ze Światowym Kongresem czy nie – zderzą się z nieznaną dotąd falą antysemityzmu.

 2. qrde blade 07.03.2018 17:33

  Starannie na tle historycznym zaaranżowano między Polakami, a Żydami liczne waśnie i nieporozumienia, a tymczasem nazistowska rzesza wiecznie żywa i proceduralny i farmaceutyczny globalny Holocaust Słowian i Żydów dyskretnie trwa nadal…

  https://www.youtube.com/watch?v=COlh3Ar3G8c

  PODAJCIE DALEJ…

 3. Perun 07.03.2018 19:17

  qrde blade 07.03.2018 17:33

  No biedni eskimosi! źli ludzie tak między nami mieszają a potem ich wina, biedulki.
  Od czasu gdy z czysto ekonomicznych względów Kazimierz Wielki nadał eskimosom liczne przywileje, mieli u nas jak u Pana Boga za piecem, ominęły ich pogromy, wysiedlenia itp. atrakcje których doświadczali w całej Europie. Z wdzięczności za kilkaset lat spokojnego życia wielu pokoleń, odwdzięczyli nam się entuzjastycznym przyjęciem zaborców w XVIIIw i wzorcową współpracą ze wszystkimi trzema przez ponad 120 lat. Po odzyskaniu niepodległości i wpuszczeniu ich do Sejmu Ustawodawczego, pierwszą ich inicjatywą ustawodawczą było żądanie nadania im auto­nomii narodowo-kulturalnej.
  Wszystko to, źli Niemcy im do ucha szeptali?
  O święta naiwności!!

 4. qrde blade 07.03.2018 22:04

  @Perun
  Niemcami zostały przez ówczesną ludność zamieszkującą słowiańskie ziemie nazwane najemne oddziały zakonów z Hestii, które chrystianizowały tę ludność w całkowitym mnisim milczeniu przeważnie ogniem i mieczem. Faktycznie sprowadziło ich na te tereny Cesarstwo Rzymskie narodu germańskiego, gdzie Germanami Rzymianie nazywali braci w wierze ( w upadłego pana tego świata – Lucyfera ). Tak więc jeden diabeł ich tu wszystkich sprowadził za wojskami lehickimi , które złupiły i spaliły w 5 wieku Rzym, a wspomniany Kazimierz wychowywał się ( został religijnie oprogramowany ) na cesarsko germańskim dworze swej matki. Przykładowo nazwa stolicy Francji Paryż też pochodzi od słowa Pharyz, czytaj Faryz, gdzie osiedlili się bardzo liczni uczeni w piśmie i kapłani w wiadomej wierze. Przed II WŚ praktycznie cały ten Faryz należał do ŻYDÓW.

 5. Fenix 08.03.2018 08:37

  Naród Polskich Obywateli upomina się o zwrócenie władzy suwerenowi, tak być musi , i zmienimy system ! Polski Naród obywateli stanowi prawo udziałem władzy , jedno prawo każdego w Narodzie Polskim.
  By władza nie dzieliła Narodu . Naród dzieli władzę !
  By władza UE nie dzieliła Narodów . Narody dzielą władzę w UE.

 6. Fenix 08.03.2018 09:42

  Narody dzielą władzę, racja, proklamacja, decentralizacja , realizacja .

 7. Murphy 27.03.2018 11:00

  @qrde blade: Niestety link do youtube już nie działa. Widać posprzątali niewygodne informacje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.