Czy Oko Sahary to ruiny Atlantydy?

Opublikowano: 21.11.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 690

Prawie pięćdziesiąt kilometrów średnicy ma koncentryczna formacja, która wygląda jak niezwykle obce miejsce na powierzchni pustyni. Wśród alternatywnych założeń najpopularniejszym jest hipoteza, że ​​Oko Sahary to ruiny Atlantydy – rozwiniętego starożytnego państwa-miasta, które zginęło w wyniku katastrofalnej powodzi. Całkowita średnica koncentrycznych stref Atlantydy wynosiła 4,8 km, natomiast średnica struktury Oka Sahary wynosi około 50 km. Cyfry mówią coś innego niż Platon w swoich zapisach. Czy faktycznie Oko Sahary to pozostałości legendarnej Atlantydy?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. JedynaDroga 21.11.2023 21:39

  ” Zrozumieć starożytnych greków ”

  Ludzi którzy byli o kilka rzędów wyżej rozwinięci, to chyba może być tylko osoba która wychowała się w Grecji i otrzymała prawdziwe, tradycyjne wychowanie.

  Spuścizna która zostawili zarówno materialna jak i duchowa daje do myślenia. Oni byli świadomi i też walczyli z tą samą zarazą z którą przyszło nam się zmierzyć.

  Przecież tam zhellenizowanego żydostwa też było co nie miara.

  Za to na naszej rodzimej ziemi tylko wiatr hula, brak jakichkolwiek dostępnych materiałów o tym kim byli nasi przodkowie, wszystko odbywa się na zasadzie odtworzeniowym i domysłach.

  Grecy posiadają punkt zaczepienia i dzięki temu zostawili ślad w pamięci następnych pokoleń.

  Chrześcijaństwo ? Nie, dziękuję.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.