Czy NASA sfałszowała misję na Marsa?

Opublikowano: 02.07.2017 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 588

Od długiego czasu krąży teorią dotycząca zdjęć opublikowanych przez NASA. Amerykańska Agencja twierdzi, że zdjęcia powstały na powierzchni Marsa, w trakcie jednej z misji łazika. Publikacja budzi jednak wiele kontrowersji i rodzi podejrzenia: Czy NASA sfałszowała kolejną misję?

Teorii spiskowych wokół fałszywego lądowania na Księżycu jest wiele. Tak samo tego co znajduje się na powierzchni Księżyca. W internecie znajdziemy oficjalne informacje opublikowane przez agencję dotyczące misji łazika na Marsa. Budzą one wiele kontrowersji, ponieważ wiele osób uważa zdjęcia zaprezentowane przez NASA za oszustwo.

W internecie można się natknąć na opinię, że zdjęcia powstały na wyspie Devon (Kanada) znajdującej się w arktycznym kręgu. Powierzchnia największa niezamieszkałej wyspy na świecie jak informuje NASA przypomina powierzchnię Marsa. Na tej wyspie testowany jest sprzęt Amerykańskiej Agencji Kosmicznej, dlatego wiele osób podejrzewa, że łazik nie opuścił nawet wyspy nie mówiąc już o kosmicznej misji.

Na zdjęcia został nałożony filtr czerwony, który ma wpływać na odbiorców sugerując im, że zdjęcia zostały rzeczywiście wykonane na czerwonej planecie. Co intrygujące, sprzęt wysyłany przez inne kraje w kosmos ulega zniszczeniu za każdym razem gdy łazik lub satelita startuje w kierunku Marsa.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 02.07.2017 19:41

    A co mają zrobić? Przecież ludziska nie mogą się dowiedzieć że od 50 lat są tam nasze kolonie…i nie tylko nasze…

  2. maciek 03.07.2017 14:41

    jak znam życie to wokół tej wyspy pływa krążownik a na google maps jest biała plama

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.