Czy Matka Ziemia zastąpi Matkę Boską?

Opublikowano: 17.10.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 189

Podczas trwającego katolickiego Synodu Amazonii, w którym promuje się m.in. by ludzie świeccy mogli być księżmi, odbywają się również pogańskie ceremonie.

Taka właśnie ceremonia miała miejsce w ogrodzie watykańskim, gdzie szamani w obecności papieża i kardynałów modlili się do bożków, i składali im ofiary, ostatecznie zasadzając drzewo. Franciszek i kardynałowie śpiewali, tańczyli i modlili się przed posągiem na tle tęczowej sieci. Biuro prasowe Watykanu jak do tej pory nie wydało oficjalnego wyjaśnienia ceremonii, ale miała ona stricte pogański charakter. Szukając analogii, to po rewolucji francuskiej, która zdewastowała kościoły i zabiła setki tysięcy katolików, pogański rząd wprowadził nową religię, gdzie czczono Matkę Ziemię i w ramach świąt sadzono drzewa.

Po tej ceremonii posąg Matki Ziemi został umieszczony wewnątrz Bazyliki Świętego Piotra, jak również w kościele Santa Maria przy ulicy św. Piotra. W samym kościele Santa Maria urządzono salę wystawienniczą gdzie promowano eko-globalistyczny program zielonego porządku świata, wraz z całą masą pogańskich guru. Jednym z nich jest Xicao Xukuru widoczny w filmie poniżej, który promował powrót do pogańskich rytuałów, które zostały zatrzymane przez białych ludzi.

Na jednym z plakatów pojawił się perwersyjny motyw kobiety karmiącej piersią zwierze. Obnażona kobieta na jednym ręku trzyma dziecko, a piersią karmi małe zwierzę. W katolickim kościele za zgodą Watykanu umieszczono to, co według wielu nadaje się tylko do lewackich galerii tzw. „sztuki nowoczesnej”.

Odkąd Kościół został przejęty przez Bergoglio i jego zastępy katolickich komunistów, w coraz szybszym tempie wdrażane są plany nakreślone w 2012 roku przez Klub Rzymski, w których założono konwersję chrześcijańskiego credo w zupełnie nowy konstrukt zakładający podporządkowanie człowieka naturze. Widoczne to jest w coraz szerszym zaangażowaniu się Kościoła w promowanie ekologicznych polityk, globalnej kontroli, ekologicznych podatków, czy walce z CO2.

Ostatecznie zaproponowana przez Klub Rzymski i wdrażana konwersja doprowadzi do rozwinięcia eko-kultu, którego żywym przykładem jest posąg Matki Ziemi widoczny w Watykanie. Ofiarami składanymi w tym kulcie będą sami ludzie, których Klub Rzymski określił jako „wrogówa”, wobec których musi być zwrócona siła represyjna państw. “Wskazując te niebezpieczeństwa jako wroga, możemy wpaść w pułapkę, przed którą już ostrzegaliśmy czytelników, a mianowicie pomylenia objawów z przyczynami. Wszystkie te niebezpieczeństwa są powodowane przez ingerencję ludzkości w naturalne procesy, i tylko dzięki zmianie postaw, i zachowań społeczeństw, negatywne zmiany mogą być przezwyciężone. Idąc dalej tym tokiem myślowym, prawdziwym wrogiem jest sama ludzkość” – napisał Klub prawie trzy dekady temu.

Na naszych oczach budowany jest nowy zielony katolicko-komunistyczny Kościół, którego centralnym bogiem wydaje się, iż będzie Matka Ziemia.

Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 2,50 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Cosmo
Użytkownik

Ja jestem ateistą wychowanym w Polsce, więc tylko ze zgrozą i zaciekawieniem oglądam to co się dzieje w Kościele. Ciekaw jestem co myślą prawdziwie wierzący ludzie i jak reagują na takie zachowania?

Radek
Użytkownik
Radek

Może niech się wypowie jakiś mocno wierzący Katolik obecny na WM? To się dowiemy.

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Tak , jestem mocno wierzący . Wiara jest wartością duchową a nie materialną jak obecnie usiłuje się wpoić ludziom na całym świecie ,nikt nie rodzi się sam i sam nie umiera gdyż zawsze idzie przed nim przeznaczenie a za nim uczynki wynikające z wolnej woli .Na ziemi jesteśmy chwilę i to na próbę , jeśli zdamy egzamin to kokon pęknie po śmierci i uwolni się piękny motyl a gdy nasze uczynki zniszczą kokon to będziemy potępieni , bez względu czy jesteśmy papieżem czy ateistą .

Cosmo
Użytkownik

Artur, tylko jak nauka Kościoła nie wróci na dawne tory, to za kilkanaście, może już kilka lat osoby takie jak ty będą uważane za pogan. Stąd moje pytanie, czy osoby wierzące czynią coś w celu uświadomienia Kościołowi, przykładowo poprzez rozmowy ze swoim księdzem z plebanii swojego co najmniej zaniepokojenia zmianami w Kościele. Skoro wierzący milczą, to jest to co najmniej ciche przyzwolenie na to świętokradztwo, między innymi pod postacią modłów do obcych bożków i jawne łamanie pierwszego przykazania przez Papieża! A to tylko jeden z przykładów.

taranssj4
Użytkownik
taranssj4

Czy ekokult to coś złego? Czy czczenie Matki Ziemi to coś złego? Do tej pory że tak się brzydko wyrażę sraliśmy i rzygaliśmy w naszym domu (Ziemii), wysączamy zasoby naturalne jak wodę z gąbki, likwidujemy gatunki zwierząt bez namysłu. Także moim zdaniem ekokult to wręcz coś niezbędnego, coś co cały świat powinien przyjąć.

Cosmo
Użytkownik

Ekokult w wykonaniu Zachodu i Watykanu to dalsze drenowanie Ziemi. Nie ma on nic wspólnego z kultem Indian, którzy w znacznie większym stopniu są połączeni z Ziemią. To jest raczej próba stworzenia jakiejś uniwersalnej religii, ale w życiu nie uwierzę, że muzułmanie, Hindusi czy Chińczycy na to pójdą. To jest plan zniszczenia chrześcijan przez żydów, którzy najwięcej zyskali w Europie i najwięcej dostali w tej Europie po dupie. Chaos i degeneracja kultury łacińskiej, oznacza odwrócenie uwagi od narodu “wybranego”, który to posiada władzę nad pieniądzem czyli światem.

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Cosmo . W chrześcijaństwie nie ma odpowiedzialności zbiorowej więc każdy mając wolną wolę musi wybrać wiarę lub śmierć . Każdy matematyk stosując rachunek prawdopodobieństwa może wyliczyć co się opłaca bardziej : życie kilka lat na ziemi w dobrobycie czy życie wieczne bez względu na jego postać . Czyż wierni mogą odpowiadać za to że ich tak nauczono a nie mają świadomości że porcelanowe bożki to bałwochwalstwo ? Nie każda przewodząca stadu owca jest właściwa , niektóre są czarnymi owcami . Ale co ja tam wiem , jestem tylko robolem po szkole technicznej więc nie należy mnie brać na poważnie .

Fenix
Użytkownik
Fenix

Wszechświat Duchem Boga, Ziemia Matką, naturalne prawo przewodnikiem życia . Świadomy człowiek używa wolnej woli. O wzrost świadomości prosimy ludzie w dziękczynnej modlitwie. Daj drugiemu to, co sam chcesz mieć? Tak każdy ma !

Fenix
Użytkownik
Fenix

Ludzie jak zjadamy zwierzęta to jest dobrze, jak karmimy zwierzęta to jest złe ? Zdjęcie jw. zmanipulowane , mleko pociekło nadwyżka zlizana przez zwierzaka, przypadek to nie reguła . Jak by wasz pies zlizał wylane mleko z podłogi , to będzie naganne ?