Czy Księżyc sprowadzono, by nas kontrolować?

Opublikowano: 17.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1076

Amerykański neurobiolog Mark Filippi jest przekonany, że nic nie dzieje się przez przypadek, kiedy mówi o odkrytych sygnałach kierowanych z Księżyca na Ziemię „Częstotliwość sygnałów pochodzących z Księżyca wpływa na częstotliwość aktywności naszego umysłu, a to z kolei wpływa na to, jak kontrolujemy nasze emocje, uczucia i pragnienia. Wpływ ten ostatecznie wpływa na myślenie i zachowanie każdej osoby”. Biochemik Isaac Asimov wyraża swoje przemyślenia na ten obecności Księżyca, twierdząc, że: „Nie możemy powstrzymać się od wniosku, że Księżyc w rzeczywistości nie powinien być tam, gdzie jest teraz. Fakt jego istnienia jest znaleziskiem, które wydaje się niemal zbyt piękne, aby można je było uważać za oczywiste”. Nauka przeczy naturalnemu umiejscowieniu Księżyca w naszym Układzie Słonecznym. Nie pasuje to do znanej nam dzisiaj fizyki. Skąd więc pochodzi Księżyc i jaką rolę odgrywa w naszym Układzie Słonecznym. Czyżby zuluska legenda nie była legendą, tylko przekazywanym z ust do ust zaistniałym faktem historycznym?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 18.09.2023 03:39

    Zawsze wierzylem ze Ksiezyc nie jest naturalnym satelita, jest zbyt duzy, polozony jest tam gdzie byc powinien aby ogladac calowite zacmienie Slonca, zwrocony jest zawsze ta sama strona do Ziemi, to nie moze byc dzielem przypadku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.