Czy kosmici reprezentują Stany Zjednoczone w ONZ?

Opublikowano: 20.04.2022 | Kategorie: Paranauka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1987

Podczas niedawnej wizyty przedstawicielki USA Lindy Thomas-Greenfield w ONZ, doszło do zagadkowej obserwacji.

Pojawiły się sugestie, że delegatka Stanów Zjednoczonych jest zmiennokształtną kosmitką. Całe zamieszanie, wynikło z niezwykłego ujęcia jakie przedstawiono w telewizji NBC News.

Trudno zaprzeczyć, że zdjęcie wygląda co najmniej osobliwie. Dyplomatka, rzeczywiście sprawia na nim wrażenie istoty z innego świata. Wielu internautów sugeruje że jest ona zmiennokształtnym kosmitą, choć nie należy wykluczać, że dziwny wygląd kobiety, to rezultat niefortunnego kąta pod którym wykonywano te zdjęcie.

Najlepszym tego przykładem jest fotografia wykonana podczas tych samych obrad, na której dyplomatka wygląda całkiem normalnie. Czy uważacie, że cała obserwacja może zostać wyjaśniona w ten sposób? Zapraszamy do wyrażania opinii w sekcji komentarzy.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

17

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 21.04.2022 07:51

    Od dawna wiadomo że żydzi rządzą światem, a tak wyglądają jak im maskowanie zaszwankuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.