Czy w 1908 r. zadziałał system obrony Ziemi?

Opublikowano: 31.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1448

2004 roku „World Daily” krzyczała nagłówkiem: „Członkowie rosyjskiego zespołu naukowego badającego miejsce katastrofy meteorytu Tunguska, która miała miejsce w 1908 roku twierdzą, że znaleźli pozostałości pozaziemskiego statku kosmicznego”. Według doniesień obiekt wyglądał na duży metalowy blok. Naukowcy odłupali kawałek obiektu i teraz jest testowany jego skład. Jeden z akademików uważa, że meteoryt został wysadzony na wysokości od 6 do 10 km przez system obrony Ziemi pozostawiony przez poprzednią cywilizację, choć możliwe jest, że system ten używany był też w czasach poprzedzających tą starożytną cywilizację i jest dziedzictwem pierwszej cywilizacji, która zamieszkiwała Ziemię, przed tak zwanym w świecie nauki trzecim wymieraniem. Czy Nicola Tesla miał coś wspólnego z półświadomym uruchomieniem tego systemu?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.