Czy „Jurny Stefan” brał łapówki i zabawiał się z kobietami na koszt biznesmenów zatrzymanych przez CBA?

Opublikowano: 01.02.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2195

Rok wyborczy i afera goni aferę. Jeszcze trochę i media nie będą nadążały z pisaniem o nich. Czy rok 2019 będzie pod tym względem rekordowy? Jak podaje portal DoRzeczy.pl, CBA zatrzymało trzech biznesmenów z terenu województwa łódzkiego, którzy, w zamian za intratne kontrakty ze spółkami skarbu państwa, wręczać mieli łapówki jednemu z parlamentarzystów.

Z doniesień medialnych wynika, że w kręgu podejrzanych posłów znajduje się były członek PO, Stefan Niesiołowski. Jak podaje portal „na ich rzecz zapadały także korzystne decyzje podejmowane w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych”. Przez zatrzymanych biznesmenów Niesiołowski miał być określany jako „jurny Stefan”. Dlaczego?

O sprawie pisze także „Super Express”. Informuje jednak o innych wątkach. Według gazety poseł Stefan Niesiołowski, oprócz przyjmowania korzyści majątkowych, korzystać miał także z usług seksualnych. „Poseł Niesiołowski miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci mieli się odpłacać politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych. Do tych usług miało dojść około 30 razy. Wielokrotnie dzwoniliśmy do posła Stefana Niesiołowskiego, ale nie odbierał” – czytamy w “Super Expressie”.

Poseł Niesiołowski pytany przez dziennikarza Radia Plus broni się, twierdząc, że cała sprawa to PiSowska prowokacja, której celem jest przykrycie afery dotyczącej prezesa Kaczyńskiego i spółki „Srebrna”.

Przypomnijmy, że na początku lat 1990., Stefan Niesiołowski był już bohaterem słynnej seks-afery z niejaką „Anastazją P.” w roli głównej. W wydanej wówczas książce opisała ona polityków, z którymi romansowała. Jednym z nich miał być właśnie łódzki poseł, wówczas uchodzący, obok Jana Łopuszańskiego i Marka Jurka, za „katolickiego fundamentalistę”.

Cóż, jak widać, w miarę zbliżania się terminu wyborów, zaostrza się wojna plemion, które przed laty podzieliły Polskę między siebie, a potem nieco się ze sobą posprzeczały… Skutki tego właśnie obserwujemy…

Autorstwo: K
Źródło: ProKapitalizm.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
maciek
Użytkownik

Stefan znany z dowcipu i okrzyku, na bank nie powiedział dziennikarzowi tylko zajęczał, zasyczał, napluł w sitko, itp.