Czy Joe Biden odgrywa swoją rolę w studiu filmowym Amazona?

Opublikowano: 15.02.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1716

W Internecie można znaleźć krótki filmik, analizujący czy prezydent USA – Joe Biden – faktycznie urzęduje w Białym Domu. Trudno jednoznacznie stwierdzić czy człowiek, który to bada, ma rację, ale sprawa naprawdę wydaje się być bardzo podejrzana.

https://www.youtube.com/watch?v=d3bx42MrtZw

Istnieje przypuszczenie, że Joe Biden lub ktokolwiek, kto go udaje, odgrywa rolę prezydenta Stanów Zjednoczonych w „Gabinecie Owalnym”, ale nie w Białym Domu, tylko w Castle Rock, w studiu filmowym należącym do korporacji Amazon, które znajduje się w Culver City, w Kalifornii. Autor filmu dość wnikliwie ocenia czy rzeczywiście Biden znajdował się tam, gdzie być powinien i dochodzi do wniosku, że to wszystko było tylko inscenizacją.

Pojawia się też coraz więcej głosów wskazujących na dziwne różnice między wiceprezydentem USA Joe Bidenem, gdy sprawował urząd w czasach prezydenta Baracka Obamy, a tym Bidenem, który rzekomo został prezydentem USA. Obaj są do siebie podobni, ale trudno powiedzieć czy to na pewno ta sama osoba.

Na dodatek pojawiły się zdjęcia dowodzące tego, że dawny Joe Biden był praworęczny a ten, który został prezydentem USA, nagle jest leworęczny.

Benjamin Fulford powołując się na „swoje tajne źródła”, napisał w swoim ostatnim cotygodniowym raporcie, że w istocie Biały Dom w Waszyngtonie, pozostaje niezamieszkany. Przytacza wypowiedź swojego kolegi, który posiada przepustkę prasową do rezydencji przywódcy USA: „Biały Dom… numery telefonów Biura Prasowego i kontaktów prasowych Białego Domu zostały odłączone, ale nadal otrzymuję e-maile, przesłane z innego serwera niż Biały Dom. Poza tym, publiczna linia komentarzy w Białym Domu została zamknięta… to jest tylko na powierzchni i jest rozgrywane, aby obudzić lunatyków, ale nie widzę jak mogą utrzymać ten podstęp przez dłuższy czas”.

Fulford pisze też o tym, że Joe Biden zaproponował już innym krajom pomysł organizowania spotkań online. Jaki jest w tym cel i czy chodzi tylko o kwestie związane z COVID-19? Może prawdziwym powodem jest to, żeby jak najdłużej utrzymać w tajemnicy, co naprawdę dzieje się w USA? Przywódcy innych rządów mogą bowiem zdać sobie sprawę, że „nie ma fizycznego Bidena kompetentnego na tyle mentalnie, aby mogli się spotkać”.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,89 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Skalp
Użytkownik
Skalp

No nie sądziłem, że za mojego życia, aż tyle dziwnych rzeczy się będzie działo.

Szurnięty Mędrzec
Użytkownik
Szurnięty Mędrzec

Phew, natknąłem się na niego dwa tygodnie temu, źródła nie podam by kolejny mój komentarz nie przepadł wrrr ree trigered. Ogólnie ostatnie kilka miesięcy to jeded długi film