Czy grozi nam wojna?

Opublikowano: 20.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 4182

Ta konferencja miała nigdy się nie odbyć. Za sprawą proukraińskich aktywistów, dziennikarzy „Gazety Wyborczej” i członka loży masońskiej z Kielc, organizatorom konferencji kilkukrotnie wypowiedziano zarezerwowaną salę. Aby konferencja się odbyła, organizatorzy musieli niemal do ostatniej chwili trzymać w tajemnicy miejsce spotkania. Zbiórkę ogłoszono na placu, skąd wynajęte autokary zabierały chętnych do lokalu, którego właściciela jeszcze nie zastraszono.

1. Powitanie

2. Dr Lucyna Kulińska

3. Dr Leszek Sykulski

4. Józef Białek

5. Sebastian Pitoń

6. Marcin Rola

Źródła: CDA.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 20.03.2023 18:58

    Wspomóżmy Ukrainę dobrym słowem, a inni co tak chcą pomagać doraźnie-niech już jadą na wschód ukrainy, mają okazję, napinacze z konfederacji. Oby “ruskich na granicy nie było” – a co? Nie ma ich przy Kaliningradzie?! Co to za durny argument. Cwaniacy, dobrze im Sejmie, pasą się, wybierzmy ich na kolejną kadencję – o ile nastąpi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.