Czy chcemy zmiany traktatów UE?

Opublikowano: 27.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 886

Brukselscy eurokraci, których nikt z nas nie wybrał, narzekają, że Unię ogarnia “paraliż decyzyjny”. Bez prawa veta, którego chcą się pozbyć, bez problemu będą mogli wysyłać militarną pomoc na Ukrainę czy do Izraela. Żadne z proponowanych i przyjętych przez Parlament Europejski do dalszych prac zmian, nie prowadzą do demokracji, decentralizacji, ale wręcz przeciwnie, mamy mieć jeszcze mniej wpływu na tych eurokratów, by prowadzili politykę zgodną z interesami najsilniejszych członków Unii i korporacji. A czy ludzie, zwykli Europejczycy, Polacy, chcą takiego europejskiego superpaństwa, w którym coraz mniej będą mieli do powiedzenia?

Autorstwo: Jarosław Augustyniak
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JedynaDroga 28.11.2023 05:09

    Odsetek ludzi popierający dalsze oddawanie krajowej suwerenności rośnie wprost proporcjonalnie do przyjętych dawek ” szczepionki ” przeciwko COW-ID 19

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.