Czołowy antyszczepionkowiec „sprzedał się” za 10 000 funtów

Opublikowano: 02.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1549

To jeden z największych problemów środowiska osób, które w pandemii COVID-19 widzą misterny plan wprowadzenia jakiegoś „nowego porządku” z zamordyzmem i totalitaryzmem w tle. Ile są warte przekonania, że ktoś chce dla ludzkości źle oraz za ile te przekonania jesteśmy skłonni zmienić?

https://www.youtube.com/watch?v=WZ5N3tJhT5c

Znany antyszczepionkowiec Piers Corbyn, został uwikłany w internetową prowokację, która pokazała, że jego twarde poglądy przeciwko pandemii COVID-19, mogą zmięknąć po tym, jak jego konto zasili spora ilość gotówki.

Corbyn był skłonny przyjąć 10 tysięcy funtów od youtuberów, którzy podawali się za ludzi powiązanych z koncernem AstraZeneka, który wyprodukował jedną z wiodących szczepionek na koronawirusa. Warunkiem zapłaty było zaprzestanie krytykowania tej firmy. Corbyn miał zakończyć krytykę AstraZeneki, a skupić się na hejtowaniu preparatów Pfizera i Moderny.

Youtuberzy Josh Pieters i Archie Manners wmówili Corbynowi, że chcieliby sponsorować jego antyszczepionkową działalność, na co ten z radością przystał, zastrzegając sobie niezależność w sposobie działania i krytykowania.

Piers Corbyn – brat byłego kontrowersyjnego przewodniczącego brytyjskiej Partii Pracy – Jeremy’ego Corbyna, tłumaczy się tym, że nagranie jest zmanipulowane.

Prawda jest jednak taka, że tacy ludzie wpływają na opinię o całym środowisku krytyków lockdownów i rządowych działań ponad prawem. Ludzie, którym nie zależy na zadymach, a konkretnym wyjaśnieniu związków między pandemią COVID-19, a planem wprowadzenia „Wielkiego Resetu”, nie mogą iść na takie układy, jeśli faktycznie chcą prawdy, a nie tylko chwilowej sławy i kasy.

To podważa sens działania i myślenia o pandemii, w kontekście tworzenia nowego systemu na bazie „doktryny szoku”, której celem jest wymuszenie na ludziach akceptacji zmian zupełnie dla nich niekorzystnych.

Swoją drogą, to bardzo ciekawe, jak wielu ludzi przestałoby krytykować polityków i koncerny, gdyby potajemnie otrzymywali oni wypłaty za zmianę swojego kwestionującego podejścia?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 8 , średnia ocena wartości wpisu: 4,25 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Wolna Dusza 02.08.2021 15:44

    Uwierzcie, że bardzo dużo… Kasa robi z mózgu kisiel

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.