Człowiek i zwierzę

Opublikowano: 15.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 270

Dworzec kolejowy w Chełmie żyje w rytmie pociągów specjalnych z uchodźcami z Ukrainy. Na zmęczonych ludzi czekają wolontariusze z posiłkiem, setki ustawionych pod ścianami krzeseł przyniesionych z domów, biur i magazynów. Część osób nie podróżuje jednak sama. Ratując siebie uratowali też zwierzęta. One również potrzebują pomocy. Relacja miedzy człowiekiem, a zwierzakiem który mu towarzyszy nie ogranicza się jednak do podania miski wody i wykonania koniecznych szczepień. to to jak odnosimy się do swoich podopiecznych jest miarą naszego człowieczeństwa. Działania pomocowe i prewencyjne koordynują Arnold Sawicki i Agnieszka Lis lekarze z Powiatowej inspekcji Weterynarii w Chełmie.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.