Czerniak skóry – to nie jest sprawka promieni słonecznych

Opublikowano: 11.06.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4

Wcześniejsze badania przypadków złośliwego czerniaka skóry w Szwecji, Norwegii, Danii i USA ustaliły istnienie silnego związku między wzrostem liczby jego przypadków a wprowadzanymi coraz powszechniej falami radiowymi modulowanymi częstotliwościowo (FM) i rezonansowymi częstotliwościami całego organizmu.

Celem ostatnich badań była ocena śmiertelności i częstości występowania złośliwego czerniaka skóry w Szwecji i ich okresowej zależności od pogoni za słońcem oraz szerokim wprowadzaniem fal radiowych modulowanych częstotliwościowo, w postaci telewizyjnych stacji nadawczych. Dane obejmowały częstość występowania złośliwego czerniaka, liczbę zgonów, statystykę lotów czarterowych (do ciepłych krajów – przyp. tłum.) oraz dane dotyczące przyrostu sieci nadających w paśmie FM we wszystkich hrabstwach Szwecji.

Odkryto istnienie związku z czasem nadawania na pasmach FMATV z kolei wzrost liczby lotniczych “podróży po słońce” nastąpił dopiero siedem lat po nasileniu występowania czerniaka, które nastąpiło w roku 1955. W hrabstwach, w których uruchomiono własne stacje nadawcze z pasmem FM dopiero siedem lat po roku 1955 stwierdzono w kolejnych latach stały wzrost częstości zgonów z powodu czerniaka skóry.

Wzrost liczby zgonów z powodu raka skóry nie może być tłumaczony wyłącznie wzrostem wystawienia na działanie promieniowania ultrafioletowego (UV) pochodzącego ze Słońca. Uważamy, że ciągłe zakłócanie mechanizmu naprawczego komórek przez rezonujące z naszym organizmem pola elektromagnetyczne intensyfikuje rakotwórcze efekty wynikające z uszkodzeń komórek wywoływanych na przykład przez promieniowanie UV.

Informacja: Medkol Science Monitor
Źródło: “Nexus” nr 6 (44) 2005

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o