Czego im nie można zapomnieć?

Opublikowano: 04.01.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1317

Miniony rok obfitował we wpadki, afery oraz dramatyczne wydarzenia. Polska pod tym względem nie była odosobniona na mapie świata, lecz nasz wpływ na sprawy globalne praktycznie nie istnieje, natomiast w ojczyźnie wciąż, przynajmniej w teorii zakładającej ustrój demokratyczny, możemy wiele zmienić. Warto więc przypomnieć największe straty i rozczarowania, jakie zafundował nam rząd zwłaszcza, że natura człowieka łatwo wypiera to co było złe i wyborcy szybko wybaczają każdą niegodziwość władzy. Po to jednak są media, a w nich eMisja, aby takie historie nie przeszły bez echa, dlatego dziś raz jeszcze skupimy się na tym, co najbardziej bulwersowało Polaków w ubiegłym roku.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.