Czarnoskóra profesor wezwała do ludobójstwa białych

Opublikowano: 03.11.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2161

Brittney Cooper, profesor badań nad kobietami, płcią i afrykanizmem na Rutgers University w New Jersey, powiedziała, że biali ludzie są historycznie „oddani nikczemności” – pisze „New York Post”.

https://www.youtube.com/watch?v=gSJndnaKRKs

Cooper złożyła odpowiednie oświadczenie podczas dyskusji nad krytyczną teorią rasową. Według Cooper biali są „tak skorumpowani”, że nie mogą ufać społeczeństwu w kwestii redystrybucji władzy między różnymi grupami ludzi. „Ich myślenie o władzy jest tak mroczne i duchowo wadliwe, że… boją się tego oddania władzy, ponieważ nie wyobrażają sobie innego sposobu istnienia” – powiedziała.

Według Cooper problem białej supremacji można rozwiązać po prostu ich „zabijając”. Czarnoskóra aktywistka wezwała do „pozbywania się tych złoczyńców”, dodając, że „to nie jest projekt przemocy”. Kobieta zauważyła również, że „głęboko wierzy, że rzeczy, które mają początek, mają swój koniec”.

W swoim przemówieniu Cooper zwróciła również uwagę na zmieniające się dane demograficzne i spadające wskaźniki urodzeń wśród białych ludzi. Jej zdaniem koniec tak zwanej wojny kulturowej ujrzą dopiero przyszłe pokolenia.

W lutym prezydent USA Joe Biden stwierdził, że biali rasiści są głównym zagrożeniem terrorystycznym w Stanach Zjednoczonych. Amerykański przywódca nazwał zwolenników białej supremacji i członków Ku Klux Klanu najbardziej niebezpiecznymi ludźmi w Stanach Zjednoczonych.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Murphy 03.11.2021 11:28

    Ta pani chyba w ogóle nie zna historii RPA oraz wielu krajów afrykańskich. Jak by wiedziała, to by takich głupot nie gadała.

  2. Szurnięty Mędrzec 04.11.2021 03:44

    Strzelać, gazować, razić prądem

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.