Żołnierze NATO przywleką chorobę do Europy Środkowej?

Opublikowano: 29.02.2020 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1816

Dzisiaj rozpoczęły się w Polsce największe od czasów zimnej wojny manewry wojsk państw NATO. Czy obcy żołnierze przewleką do nas koronawirusa? Jest to możliwe!

Koronawirus może zostać przeniesiony na Łotwę przez spadochroniarzy armii amerykańskiej ze 173 Brygady Powietrznodesantowej stacjonującej w Vicenzy w północnych Włoszech – powiedział Alvis Petus portalowi BulgarianMilitary.com.

Wiadomo, że Włochy próbują powstrzymać wybuch epidemii COVID-19 po tym, jak kraj odnotował znaczny wzrost przypadków choroby koronawirusowej w północnych Włoszech. Włochy nałożyły ścisłą 14-dniową kwarantannę na ponad 10 miastach. Żołnierze wraz z policją w maskach sanitarnych zapewniają, że nikt nie wejdzie do nich ani ich nie opuści w okresie kwarantanny. Jednocześnie Reuters podaje, że inkubacja koronawirusa może trwać nawet 27 dni. Ponad 300 osób zdiagnozowano już chorobę w całych Włoszech, w tym w Vo’Euganeo, zaledwie 30 mil od Vicenzy. Wojsko USA we Włoszech rozszerza środki bezpieczeństwa koronawirusa, w tym zamyka szkoły w Vicenzie i ośrodki opieki nad dziećmi, informuje strona internetowa „Stars and Stripes”.

Niestety klinika główna nie ma dostępu do testu diagnostycznego wirusa, a zainfekowane wojsko amerykańskie kierowane jest do szpitala w San Bortolo. Niektóre obiekty armii we Włoszech mogłyby zostać zamknięte po 1 marca ze względu na obawy związane z koronawirusem, który, zgodnie z oczekiwaniami wojska, będzie miał również wpływ na wojska w Niemczech, powiedział we wtorek główny oficer dowództwa europejskiego USA, generał sił powietrznych Tod Wolters.

Urzędnicy garnizonu stwierdzili jednak, że sytuacja nie wpłynęła na ćwiczenia wojsk NATO. „Spadochroniarze z 173 Brygady Powietrznodesantowej wyskoczą nad Łotwę wraz z hiszpańskimi i włoskimi spadochroniarzami podczas ćwiczeń Defender Europe 2020” – powiedział dowódca armii Europy gen. Por. Christopher G. Cavoli. Jak dotąd ryzyko związane z zakażeniem COVID-19 dla włoskich i amerykańskich żołnierzy podczas ich wspólnych przygotowań do ćwiczeń wojskowych pozostaje niezwykle wysokie. Może to również stanowić poważne zagrożenie dla ludności państw bałtyckich, w których przeprowadzane będą ćwiczenia. Urzędnicy wojskowi armii amerykańskiej nie komentują sytuacji.

Źródło oryginalne: BalticWord.eu
Tłumaczenie i źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. LichoNiespi 29.02.2020 13:00

  Czyzby, tzw oni chcieli stworzyc-rozpowszechnic tzw 2 grype hiszpanskom , ktora robila im wielkom kase w latach 1918-1920 przy udziale i tu rozne dane jedne mowiom okolo 10-20 000 000 zas inne 40-50 000 000 tych co odeszli ze swiata, pomimo ze tez nosili maseczki i sie….szczepili.

 2. LichoNiespi 29.02.2020 13:04

  Nie chce byc proprkiem, ale cos tu nie gra……w Polsce w Maju majim byc bardzo wazne wybory na prezydenta Polski czyli inaczej Polska czy Polin, a tu w tym samym czasie robiom takie wielkie cwiczenia i to na terenie Polski gdzie tylko okolo 2000 zolnierzy to ci co bedom nosili tzw polskie mundury a co bedzie siedziec w srodku tych mundurow to….wie tylko tzw banda 4ga.

 3. drakonos 01.03.2020 08:06

  Ludzie ale o czym wy piszecie? Od koronawirusa nie umierają organizmy silne. Te ofiary śmiertelne to stare dziadki. Już więcej ludzi umiera na raka, grypę lub w wypadkach samochodowych. Media robią propagandę i tyle

 4. robi1906 01.03.2020 12:32

  Opium, dwie sprawy.
  Sto lat temu napisano, że wojny będą nieopłacalne dla państw. Więcej jest wydatków niż korzyści, i to się sprawdza (omijam Hitlera, bo to jest żydowski cud).
  Żaden kraj (w obecnych czasach) nie może pozwolić sobie na okupację nienawistnego narodu, żaden.
  Bierzmy na ten przykład Irak, 10 lat temu było tam więcej ‘blackwatersów’, niż żołnierzy USA, a mimo tego gospodarka USA nie mogłą tego udzwignąć.
  Dlaczego?, bo w obecnych czasach, trzeba naprawdę niewielkich środków, by partyzantka odnosiła takie sukcesy w niszczeniu infrastruktury, żeby opłacalność okupacji była minusowa, (opłacalna jest oczywiście dla koncernów, które żerują na tym USA, ale to jest inna bajka).
  Tak że Rosji, nigdy nie będzie się opłacało okupować Polskę.
  Straszenie Rosją, to jest wymówka do dalszej zależności od lichwiarskiego upadłego USA.

  Teraz religia,
  nie ma na swiecie żadnego chrześcijanina, może oprócz kilku ascetów buddyjskich czy hinduskich. Wiara w Jezusa i wypełnienie jego nauk, zamieniłoby człowieka w glona bez popędu seksualnego, a to jest niemożliwe.
  W naukach Jezusa, nie ma możliwości by wybrać tylko częśc jego nauk, o odrzucić resztę, albo bierzesz wszystko, albo nic, tak to można skrócić.
  Zatem wiara w Jezusa to jest czysta abstrakcja, niemożliwa rzecz wypełnienia jego nauk przez zwykłych ludzi.
  Po za tem dochodzi w jego nauce, do wewnętrznych sprzeczności, a co jest samo w sobie dyskwalifikujące jako “prawda”, prawda nie może być wewnętrznie sprzeczna.

  I tak już całkowicie poza tematem, zajmowałem się religią kiedy byłem młodszy, straciłem na to parę lat, a teraz wystarczyłaby mi wiedza, że Jezus to zwykły żyd czyli Fenicjanin,
  i niech ich piekło pochłonie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.