Covidowy test na inteligencję

Opublikowano: 05.05.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4313

Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego ustalenia przez organizatorów tego „tańca śmierci” kogo zamordować , a kogo zachować przy życiu!

Podczas wcześniejszych prób depopulacji (w czasie II wojny światowej) , selekcji kto „do roboty” a kto „do gazu” dokonywał na rampie kolejowej obozu koncentracyjnego niemiecki żołdak. Na podstawie wyglądu więźniów decydował on o ich życiu i śmierci. Ta metoda selekcji jest współcześnie nie do powtórzenia z powodu głównie skali planowego ludobójstwa.

Samozwańczy „liderzy ludzkości” wymyślili więc metodę selekcji prostszą, tańszą i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.

Jak takie osoby wyłonić z całej ludzkiej populacji w sposób tani, szybki i pewny?

Metoda test genialnie prosta! Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć, którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać. Na przykład nazwać covidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza!

Aby dać ludziom mądrym szansę na właściwą ocenę sytuacji, wszelkie informację służące do weryfikacji kłamstwa są łatwo dostępne, naukowcy i lekarze demaskujący oszustwo covidowe są dopuszczani do mediów (nawet rządowych, patrz „Warto rozmawiać” w polskiej telewizji), media internetowe są im bez specjalnych przeszkód udostępniane.

Słowem ilość statystyk, opinii i publikowanych badań jest tak ogromna i ogólnie dostępna, że każdy człowiek, który ma choć trochę oleju w głowie, od razu połapie się, że ktoś próbuje go zrobić w konia!

Ale ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media!

I właśnie tacy ludzie, których jest zdecydowana większość, w telewizyjne brednie uwierzyła na znak czego pozakładała na twarze cuchnące szmaty, choć niezliczone badania pokazują, że szmaty te przed niczym nie chronią, natomiast stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i życia!

I znów milionom ludzi na całym świecie nie chciało się sięgnąć po naukowe opracowania, które są ogólnie dostępne, tylko ślepo uwierzyła prymitywnemu kłamstwu mediów, tym razem dotyczącemu noszenia masek!

Kto się dał nabrać na telewizyjną „pandemię”, jednocześnie oblał egzamin z inteligencji i tym samym wydał sam na siebie wyrok śmierci.

Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczepionkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność! I w tym wypadku jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika, który ma więcej zwojów mózgowych niż kura!

Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły, która by ją powstrzymała!

Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo covidowe, mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. gajowy 05.05.2021 14:57

  Nie przypadkiem dyżurni “eksperci” stosują kolokwialne określenie “zabójcza zaraza” zamiast fachowego – groźny patogen, bo to prawdopodobnie nie jest patogen! I jedynie pierwszy (rzadko drugi, trzeci) kontakt z nowym wirusem stanowi spore wyzwanie dla organizmu.

 2. arthur 05.05.2021 17:32

  A może jest tak:
  Szczepionka jest absolutnie skuteczna, wobec zagrożenia, które dopiero nadejdzie?
  Zaszczepili się wszyscy ci, do których przemawia retoryka władzy – czyt. potulne owce, którymi łatwo rządzić i łatwo golić. Więc ci niech zostaną. A wszyscy, którzy mogliby wkładać kij w szprychy NWO, padną jak muchy, bo jako niezaszczepieni będą bezbronni wobec zagrożenia, które dopiero zostanie uwolnione?;)

 3. Dorota Nawigatorka 05.05.2021 19:49

  Tak, możemy tylko gdybać póki co, jednak prawda- puzzel po puzzlu wyłania się z działań właścicieli planety i ich nadzorców.
  “Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.”- niby dlaczego? Jest to założenie kompletnie od czapy, a na nim zasadza się cała retoryka.
  Generalnie wg mnie, popularne stwierdzenie, że jest to światowy test na inteligencję nie jest do końca prawdziwe. Znam wiele naprawdę inteligentnych ludzi, którzy nie widzą zagrożenia. Trzeba wiedzieć jak funkcjonuje umysł- jeśli nie ma w nim odpowiednich połączeń mózgowych, zbudowanych wcześniej, to mózg nie ma jak zinterpretować obrazu, więc się go nie widzi. Tak po prostu. Już prędzej powiedziałabym, że jest to światowy test na człowieczeństwo. Traktowanie każdego, nawet bliskich, jak potencjalnego zabójcę, izolacja, dystans- zamiast miłości, otwartości i przytulania… I zgoda na powolne umieranie na raty ze… strachu przed śmiercią. Maseczki- na głęboko podświadomym poziomie dają mocny i wyraźny komunikat: jestem “bez twarzy”, jestem nic niewart (a). to dlatego islamskie kobiety do tej pory się nie wyzwoliły, chociaż niemal na całym świecie już dawno tak. Niestety nawet ci, którzy na poziomie świadomym są przeciw, ale je nakładają- impuls do podświadomości wysyłają…

 4. pawel.r 06.05.2021 19:39

  Covid jest czubkiem góry lodowej, początkiem destabilizacji państwa narodowościowych. Wpływy do budżetów państw maleją, wynagrodzenia rosną, dodatkowe koszty(szczepionki i koszty obsługi szczepień, tarcze) nie są małe. Zadłużenie się zwiększa, zastawem pod pożyczki z mfw są pod zastaw zasobów mineralnych, gruntów. Państwa sobie na radzą, są zadłużone. Rozwiązaniem jest światowy rząd korporacyjny:) poziom edukacji na przestrzeni lat przynajmniej w Polsce to równia pochyla

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.