Covidowy test na inteligencję

Opublikowano: 05.05.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2109

Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego ustalenia przez organizatorów tego „tańca śmierci” kogo zamordować , a kogo zachować przy życiu!

Podczas wcześniejszych prób depopulacji (w czasie II wojny światowej) , selekcji kto „do roboty” a kto „do gazu” dokonywał na rampie kolejowej obozu koncentracyjnego niemiecki żołdak. Na podstawie wyglądu więźniów decydował on o ich życiu i śmierci. Ta metoda selekcji jest współcześnie nie do powtórzenia z powodu głównie skali planowego ludobójstwa.

Samozwańczy „liderzy ludzkości” wymyślili więc metodę selekcji prostszą, tańszą i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.

Jak takie osoby wyłonić z całej ludzkiej populacji w sposób tani, szybki i pewny?

Metoda test genialnie prosta! Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć, którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać. Na przykład nazwać covidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza!

Aby dać ludziom mądrym szansę na właściwą ocenę sytuacji, wszelkie informację służące do weryfikacji kłamstwa są łatwo dostępne, naukowcy i lekarze demaskujący oszustwo covidowe są dopuszczani do mediów (nawet rządowych, patrz „Warto rozmawiać” w polskiej telewizji), media internetowe są im bez specjalnych przeszkód udostępniane.

Słowem ilość statystyk, opinii i publikowanych badań jest tak ogromna i ogólnie dostępna, że każdy człowiek, który ma choć trochę oleju w głowie, od razu połapie się, że ktoś próbuje go zrobić w konia!

Ale ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media!

I właśnie tacy ludzie, których jest zdecydowana większość, w telewizyjne brednie uwierzyła na znak czego pozakładała na twarze cuchnące szmaty, choć niezliczone badania pokazują, że szmaty te przed niczym nie chronią, natomiast stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i życia!

I znów milionom ludzi na całym świecie nie chciało się sięgnąć po naukowe opracowania, które są ogólnie dostępne, tylko ślepo uwierzyła prymitywnemu kłamstwu mediów, tym razem dotyczącemu noszenia masek!

Kto się dał nabrać na telewizyjną „pandemię”, jednocześnie oblał egzamin z inteligencji i tym samym wydał sam na siebie wyrok śmierci.

Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczepionkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność! I w tym wypadku jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika, który ma więcej zwojów mózgowych niż kura!

Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły, która by ją powstrzymała!

Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo covidowe, mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 20, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
gajowy
Użytkownik
gajowy

Nie przypadkiem dyżurni “eksperci” stosują kolokwialne określenie “zabójcza zaraza” zamiast fachowego – groźny patogen, bo to prawdopodobnie nie jest patogen! I jedynie pierwszy (rzadko drugi, trzeci) kontakt z nowym wirusem stanowi spore wyzwanie dla organizmu.

arthur
Użytkownik
arthur

A może jest tak:
Szczepionka jest absolutnie skuteczna, wobec zagrożenia, które dopiero nadejdzie?
Zaszczepili się wszyscy ci, do których przemawia retoryka władzy – czyt. potulne owce, którymi łatwo rządzić i łatwo golić. Więc ci niech zostaną. A wszyscy, którzy mogliby wkładać kij w szprychy NWO, padną jak muchy, bo jako niezaszczepieni będą bezbronni wobec zagrożenia, które dopiero zostanie uwolnione?;)

Punkt Zero
Użytkownik

@Irfy
W Indiach jest bunt społeczny, lekarzy biją kijami i obrzucają kamieniami w wszystko ponoć dla tego, że jakaś ich gwiazda dokonała szczepienia publicznie i zmarła chwile potem. Afrykę się truje od dawna, tylko się o tym nie mówi a jak powie to wiadomo że to fake i teoria spiskowa. Ja wątpię, że chodzi tylko o kasę, bo jeśli ktoś może sobie dopisywać do konta co chce, to po co mu byłby taki cyrk?
Najbardziej mi się wydaje, że chodzi ogólnie o strach. O to, żeby człowiek nie przypomniał sobie kim jest, bo ich czas odszedłby na zawsze. Ci, którzy mają władzę teraz, po prostu się nas boją, a najbardziej boją się naszych dzieci. Ten siany strach, ta propaganda skierowana jest w większości do młodych. Starsze pokolenia w ich ocenie są już tak ogłupione przez ich systemy, że nie widzą zagrożenia z tej strony.
Oni rozpracowują nasze dzieci wg mnie.
Chyba wielu rodziców przyzna, że w porównaniu z naszymi dziećmi to my jesteśmy energetycznie, moralnie parę tysięcy lat za nimi.

Dorota Nawigatorka
Użytkownik
Dorota Nawigatorka

Tak, możemy tylko gdybać póki co, jednak prawda- puzzel po puzzlu wyłania się z działań właścicieli planety i ich nadzorców.
“Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.”- niby dlaczego? Jest to założenie kompletnie od czapy, a na nim zasadza się cała retoryka.
Generalnie wg mnie, popularne stwierdzenie, że jest to światowy test na inteligencję nie jest do końca prawdziwe. Znam wiele naprawdę inteligentnych ludzi, którzy nie widzą zagrożenia. Trzeba wiedzieć jak funkcjonuje umysł- jeśli nie ma w nim odpowiednich połączeń mózgowych, zbudowanych wcześniej, to mózg nie ma jak zinterpretować obrazu, więc się go nie widzi. Tak po prostu. Już prędzej powiedziałabym, że jest to światowy test na człowieczeństwo. Traktowanie każdego, nawet bliskich, jak potencjalnego zabójcę, izolacja, dystans- zamiast miłości, otwartości i przytulania… I zgoda na powolne umieranie na raty ze… strachu przed śmiercią. Maseczki- na głęboko podświadomym poziomie dają mocny i wyraźny komunikat: jestem “bez twarzy”, jestem nic niewart (a). to dlatego islamskie kobiety do tej pory się nie wyzwoliły, chociaż niemal na całym świecie już dawno tak. Niestety nawet ci, którzy na poziomie świadomym są przeciw, ale je nakładają- impuls do podświadomości wysyłają…
@Punkt Zero “Najbardziej mi się wydaje, że chodzi ogólnie o strach. ” Też mi się tak wydaje. Ich jest ułamek procenta, nas olbrzymia większość. No po prostu ogon macha psem od tak dawna, że pies już tego nie zauważa i uważa za normalne.
Polecam film- są polskie napisy:
https://mega.nz/file/G95CTCwJ#Ilm4wkGesoQw8bLecmbbAqQQ7NMLhbuyl2_99l5YodE
Pozdrawiam ciepło.

Punkt Zero
Użytkownik

@Dorota Nawigatorka
Jest przynajmniej jedna sprawa w prokuraturze w sprawie PCR, jestem w tej sprawie na razie świadkiem i zastanawiam się czy tak zostanie czy też mój status si zmieni :)))))
Jest jeszcze jeden aspekt tego co się dzieje, to celowy zamach na umysły naszych dzieci, dla których poddaństwo będzie normalnością. Przeżywanie życia poprzez ekran, będzie normalnością. To potencjał dzieci jest tu największą ofiarą. To jest zamach na tendencję jaka się zaczęła gdzieś w 2008 roku a wybuchła w 2012 roku. Ludzie coraz częściej wychodzą poza ograniczenie umysłu. To co się dzieje jest w umyśle, a gdy nie kierujemy się umysłem rozumiemy że jesteśmy jednością, budzi się w nas nieopisana empatia.
To empatia zmieni los tego świata, empatia naszych dzieci. Chyba, że pozwolimy zgwałcić ich wartości i zrobić marionetki sterowane elektronicznie.
Pozdrawiam bardzo cieplutko

Punkt Zero
Użytkownik

@Irfy
https://wolnemedia.net/co-sie-dzieje-naprawde-w-indiach/
polecam też filmiki, jak jeszcze są na tweeterze i youtubie, ja się popłakałem na niektórych.
Co do Afryki to poszukaj informacji o HIV i innych śmiertelnych chorobach zwalczanych przez fundację Getesów. Huraganowy przyrost ludności jest obiektem zainteresowań od dawna, od lat 60 – tych co najmniej, nie chce mi się szukać źródeł, przepraszam.
Wiem jednak, że zabito tam wielu ludzi w ramach testów najróżniejszych substancji. Nawet któreś z Państw afrykańskich występowało z procesem międzynarodowym w związku ze szczepionkami, ale chyba to wyciszono.
Pozdrawiam

pawel.r
Użytkownik
pawel.r

Covid jest czubkiem góry lodowej, początkiem destabilizacji państwa narodowościowych. Wpływy do budżetów państw maleją, wynagrodzenia rosną, dodatkowe koszty(szczepionki i koszty obsługi szczepień, tarcze) nie są małe. Zadłużenie się zwiększa, zastawem pod pożyczki z mfw są pod zastaw zasobów mineralnych, gruntów. Państwa sobie na radzą, są zadłużone. Rozwiązaniem jest światowy rząd korporacyjny:) poziom edukacji na przestrzeni lat przynajmniej w Polsce to równia pochyla